Дуже дуже вумна• 13 декабря 2023
Повідомлення від податкової
З´явилось таке повідомлення в податковому кабінеті. Що це може значити? Я на 2й групі, спрощена система з початку року. В жовтні додавала кведи через дію. Підкажіть, будь ласка, хто знає
Наизнанку• 13 декабря 2023
может это такое странное напоминание подать заявление на упрощенку на след год?
Найщасливіша• 13 декабря 2023
Ответ дляНаизнанку
упрощенку до 15. это совсем странное
Дуже дуже вумна
• 13 декабря 2023
Ответ дляНаизнанку
А заяву на спрощену треба кожного року подавати?
УжеВотДа• 13 декабря 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Это что-то новое?
Как_б_не_так• 13 декабря 2023
Ну а вы помимо Дии добавляли заяву f0102003 в электронном кабинете платника податків?
Дуже дуже вумна
• 13 декабря 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ні
Дуже дуже вумна
• 13 декабря 2023
Ответ дляSiyaVa
Вони просто нагадують, що хто хоче перейти на спрощену систему, то потрібно подати заявку до 15 числа. Вам нічого робити не потрібно.
Дякую!
Как_б_не_так• 13 декабря 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Ні
Ну так прийшло повідомлення щоб добавили її. Вона при зміні КВЕД теж застосовується не тільки для першої реєстрації