З´їжджалися керівники регіональних підрозділів, і з глибокої периферії в т ч
Переважно жіночого роду
Робоча зустріч
Шо помітила
Місцеві(київ) і з великих міст вдягнуті просто. Брюки, черевики, який Светр чи блуза. Хорошої якості
Жіночки з периферії, особливо старші- якісь стрази, шпильки, ботфорти, плаття блискучі, високі каблуки, і це ж їхали здалеку
Що це? Відсутність смаку?
Переважно жіночого роду
Робоча зустріч
Шо помітила
Що це? Відсутність смаку?
Kot_v_meshke• 15 декабря 2023
Освободитесь от стереотипов и рамок. Носите то, что вам нравится, хоть стразы, хоть перья.
Стрекоза любви• 15 декабря 2023
А мені подобається на це дивитися. Розумію, що всі різні. Про вас вони вочевидь теж щось могли подумати накшталт, невже не можна було вдягнути щось цікавіше ніж звичайний світер!?
Ответ дляСтрекоза любви
О це я так з´їздила на поминальний день в село - на мене дивилися, як на бомжару(брюки+блуза і туфлі без каблука) , особливо одна однокласниця(велюрове плаття з блискітками в обтяжку і шпилька)
Ответ дляNota-bene
Все найкраще одразу. А тепер уявіть тривога треба бігти в метро, а вони на шпильках з бусами і в блузі. 3 години під землею і там досить холодно.
ой да ну шо вы
не пойдут они в метро
еще и не все рестораны в тревогу закрываются
пойдут в кабак водку глушить
не пойдут они в метро
пойдут в кабак водку глушить
Це просто трохи інший менталітет.
У мене подруга з невеликого обласного центру.
Вчилася зі мною разом у Києві.
І це вона мені пояснила, що у великому місті простіше, бо людей багато і ніхто тебе не пам´ятає.
А у них, якщо раз у місяць у чомусь новому не прийдеш, то почнуться балачки - або батьки у дівчини жадібні, або чоловік, якщо заміжня :(
І це буде серед сусідів, колег, родичів мусолитися.
Хочеш бути, як всі, мусиш слідкувати за новинками у гардеробі.
Вона відпочивала у Києві, бо не треба було морочитися. Достатньо, щоб одяг був чистий і охайний, і ніхто пальцем не тикатиме.
Вчилася зі мною разом у Києві.