Пиши-пропало• 16 декабря 2023

Дівчата з Тернополя, порекомендуйте місця

Їдемо на вихідні. Куди сходити, що відвідати?)
Играю_на_кларнете• 16 декабря 2023
послухаю. бо мені нічого не сподобалось

автор Пиши-пропало • 16 декабря 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
послухаю. бо мені нічого не сподобалось
Десь потрібно згаяти 6 годин)
Хочу на Балі• 16 декабря 2023
В Тернопіль потрібно їхати влітку, навіть не знаю що там взимі робити.
Romanchero• 16 декабря 2023
Нічого не сподобалось-для чого слухати?
автор Пиши-пропало • 16 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Я не обирала. Вже як є. Хоча б заклад якийсь хороший зі смачною їжею порекомендуйте)
Хочу на Балі• 16 декабря 2023
Ответ дляПиши-пропало
Кафе Барбареско.
Можете сходити в центр на Театральну площу (не знаю, чи ставили цьогоріч ялинку), звідти через вулицю Валову до Катедри, спуститися до озера, пройтися по набережній до Руської, і там або йти прямо в парк Топільче, або піднятися Руською назад в Центр. Краєзнавчий музей по дорозі, ще кілька невеликих атмосферних церков. Стара піцерія-якусь наркоту напевне підсипають в піцу, бо заклад страшний, А тягне туди капець. Драмтеатр, Ляльковий театр
Рита-8e7c• 16 декабря 2023
Сходіть до озера. Це єдине, що там є незвичного. Ніякий парк не вартує уваги.
О, згадала! Ви коли їдете? Скоро? Тоді обов´язково шопку подивіться. Це справді класно. Вона до Різдва відкривається. У церкві Святого Апостола Петра. І перейдете дорогу, там буде невеликий ринок (зовсім невеликий) і там кафе, не пам´ятаю назву, там смачний шашлик.
Ще у Подоляни можете зайти, це торговий центр.
halla-d95e• 16 декабря 2023
Ответ дляПиши-пропало
’Старий млин’. Атмосферний заклад і їжа смачна. ’На небі’. Також цікавий . Сучасний.
На Валовій багато маленьких закладів. Кавярня затишна.
Взагалі в центрі на кожному кроці годують. Закладів харчування дуже багато.
Морковна• 16 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Кафе Барбареско.
Ялинка є. Бідненька правда. Вечером трошки краще. Тільки не через Валову. Через Сагайдачного. Валова як окремий об´єкт.

ФрекенБок• 16 декабря 2023
Озеро, катедра, площа. Старий млин, Ноїв ковчег