Молчалка• 16 декабря 2023

Помогите выбрать цвет пуховика

Результат:
вже голосів: 64
33 (51.56%) Черный
31 (48.44%) Коричневый
Котики-муркотики• 16 декабря 2023
Чорний
Стрекоза любви• 16 декабря 2023
Всі відтінки коричневого зараз популярні. Обирайте його. Будете трохи вирізнятися з загальної чорної маси.
Мейк-ап форева• 16 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
в этой куртке не будет
таких сейчас 90%
Опля Картопля• 16 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Сейчас серый вроде популярный цвет
Стрекоза любви• 16 декабря 2023
Ответ дляМейк-ап форева
в этой куртке не будет
таких сейчас 90%
Не знаю з якого ви міста, але я в більшості у людей бачу довгі пуховики. Звичайно, такі теж є. Але не 90% точно.
Мира всем• 16 декабря 2023
Черный совсем обычный и от слова никакой. Я за коричневый
Anna Sasha• 16 декабря 2023
Навіть вибрати не можу)Люблю чорний.Але і коричневий цей гарний🥰
автор Молчалка • 16 декабря 2023
Ответ дляAnna Sasha
Вот и я так же )) уже практически неделю так мучаюсь 😂
Слухи-руки не распускаю• 16 декабря 2023
Що за виробник? Не blow fashion?
Не витрачайте кошти, сайт шахрайський. Три тижні тому замовила - ні грошей ні пуховика
автор Молчалка • 16 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Що за виробник? Не blow fashion?
Да, он
автор Молчалка • 16 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Капец. А вы им писали в инстаграмме ? Отвечают что-то?
Ответ дляМолчалка
Спочатку обіцяли відправку протягом 5 днів, а потім тільки чекайте, чекайте, скоро прибуде партія. І сайт в них конечний, ніякої зворотнього зв’язку, контакту. Дочка поспішила і замовила собі до Миколая подарунок… Слів немає які падли
Слухи-руки не распускаю• 24 декабря 2023
Ответ дляМолчалка
Якщо Вам це ще актуально - то вчора нарешті отримали пуховик після місяця чекання. Хотіли на Миколая, а вийшло на Різдво😆. Тож можливо в них вже буде щось в наявності, тому що нам вони писали що очікують прибуття нової партії. Спробуйте їм написати