Rudolf_the_dog• 16 декабря 2023

Цвергпінчер? Метис? Цікава ваша думка

Привіт!
Рік тому забрала песика у волонтерів. Забирала, як дворняжку, а через місяц домашнього догляду наш лікар вбачив в ньому цверга. Я не дуже розумілась на породі.
Мені, звичайно, подобається думати, що мій пес породний, але так і не вірю в це😄 Він трохи більший за цвергів, яких зустрічали, його вага — 8 кг.

Але характер — на 100% мініпін. Порівнюючи з фото інших пінчерів є щось спільне в анатомії, поставі.

Цікава ваша думка, якщо знаєте цю породу. Схож? Бувають мініпінчери 8кг?)

І скидуйте фотки своїх пінчерів)
Міні, німіцьких, доберманів.
Результат:
вже голосів: 28
16 (57.14%) Метис пінчера
10 (35.71%) Такса на високих лапах
2 (7.14%) Точно цвергпінчер
Адюла• 16 декабря 2023
Не знаю хто такі цвергпінчери, але перша фотка то бомба, такий прикольний чувачок
автор Rudolf_the_dog • 16 декабря 2023
Ответ дляАдюла
Дякую 😄 Цей чувачок сам, як бомба іноді
МиссКаприз• 16 декабря 2023
Красавчик он у вас!!!
автор Rudolf_the_dog • 16 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Красавчик он у вас!!!
Дякую ❤️ Стараємось
Coffee is Love• 16 декабря 2023
красень. на мого цвергшнауцера точно не схожий