Санта Барбара• 19 декабря 2023

Нравятся умные мужчины

А попадались или алкаши. Или персонажи из фильма тупой и ещё тупее.
Почему
Статус Ква• 19 декабря 2023
наверно не в тех кругах бываете
из_под_тишка• 19 декабря 2023
Ну так ви їх самі обирали ж
Слава Українi• 19 декабря 2023
Среди алкашей как раз очень много умных людей(( Жаль конечно, но умные люди как раз и вдаются в крайности от безысходности.
Молчунья• 19 декабря 2023
Видимо вы умным мужчинам не нравитесь или же выбираете не тех , кто нравится вам.
автор Санта Барбара • 19 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Да, не только умные, но и должности высокие, но алкаши
автор Санта Барбара • 19 декабря 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ну так ви їх самі обирали ж
Я их не выбирала и дел с ними не имела, я их чем то привлекаю
Деловитая• 19 декабря 2023
Це ж нормально) бо тупість і є корінь зла,як може тупість подобатись А чому не попадались ну бо мало їх розумних є)
Цідило правди• 19 декабря 2023
Где мой алкоголик алгоголикович? ))
Мафиозная• 19 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Так, є таке. Горє ат ума.
Прокачую сідниці• 19 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
И планокуры
Галя із Дарниці• 19 декабря 2023
Це десь з дитинства. Я не психолог, але шукати треба там.
В першого чоловіка була закохана до нестями: глуха, сліпа, а непутьовий був хитрий, лінивий, 10кл освіти, свідоцтво тракториста, в мене дві вишки З другим можна сказати виходила по розрахунку, але я люблю його, дві чи три освіти має, стажування за кордоном, робота менеджером вищої ланки з достойним заробітком в цивільній авіації, цікаво з ним було, але ..проживши 12 років мені стало чогось не вистачати, здається він став нудним.
Галя із Дарниці• 19 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
В мене другий без шкідливих звичок, хіба що палить
Галя із Дарниці• 19 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Достатньо є таких, але вони не цікаві через те, що забагато розуму
Апофиозная• 19 декабря 2023
ну каким мужчинам соответствуете - таких и притягиваете.
Вы думаете иначе?
Riesling• 19 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
плутати розум з занудністю теж не від великого розуму
Галя із Дарниці• 19 декабря 2023
Ответ дляRiesling
Я писала про зануду? Де?
Riesling• 19 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Я писала про зануду? Де?
’здається він став нудним.’
склєроз?
УраганнаЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А в чому його нудність полягає? Що вас напрягає? Я в принципі стійка до нудності, мене більше вибісило те, що при класному бізнесі який приносив дохід, людині набридло їм займатися то він понабирав кредитів на інший якій загнувся і ввів родину в опу фінансову. Оце капець. А так, дуже розумна, чуйна, добра людина. І я навіть навчилася жити з його нудністю, але почки продавати не готова
Роза в вазі• 19 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Как только начнете писать грамотно, все изменится)
Веккy• 19 декабря 2023
Может у вас отец был алкаш
автор Санта Барбара • 19 декабря 2023
Ответ дляВеккy
Может у вас отец был алкаш
Да, было дело.
Rokko777• 19 декабря 2023
Потому что сама такая
Веккy• 19 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Да, было дело.
Ну вот вы и ищите бессознательно таких
Деловитая• 19 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну так) маніпулювати дуже не вийде.І this soo bad))