Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Дивлюся фільм: ПОВОРОТНИЙ МОМЕНТ
Про 11 вересня в США. Про теракт…
Це просто біда і дуже жорстко.
І я б хотіла щоб люди зрозуміли, що всім байдуже до нас.
До нашого горя і нашої війни.
Де ми були 11 вересня? Чи переймалися ми? Чи був смуток і занепокоєння?
У нас був день міста і ми веселилися компанією... молоді/дурні були
Це просто біда і дуже жорстко.
До нашого горя і нашої війни.
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я вчилась тоді на 1 курсі. Дивилась в оригіналі ВВС. Була шокована як і всі там. Потім роками читала багато книг та аналітики за цією темою.
Я навіть на якісь ’форуми плоскоземельників’ чи типу того натрапила. Так запоєм читала різні новини, докопувалась до причин.
Ответ дляАкукарача
Я искренне сопереживала. И не только терактам в США, но и в россии - Норд-Ост, Курск, Беслан...
Или вы хотите всех нас обвинить, что мы утром встали и каждый начал заниматься своими текущими делами и насущными проблемами?
Беслан - це також одна з дуже тригерних для мене подій. Мої діти майже ніколи не бувають у школі 1 вересня та на останній дзвоник. Ну перші і випускні класи лише. Фобія.
dajkiri-irina• 19 декабря 2023
Далеко ходить не надо, 100% вам было все равно,что в 2014 рашка уже вторглась в Украину и оккупировала её часть. Вы сильно переживали за жителей той территории?
Ответ дляБрюлик в стразах
Навіщо ви питаєте? Я ж написала що казати не буду.
Я сказала був день міста, концерт Софії ротару, салют…
Я в загальному написала, що моє місто святкувало…
Але тат приплели до мене байдужість і все остальне гімно.
Так я була молодою і дурною. Я тоді не розуміла що сталося, але ж гімно потрібно і тут на мене налити ( навіть коли я написала що мені стидно за себе ту)
Просто прийміть що далеко не всі тоді були такими як ви.
І зараз також є різні люди.
Ответ дляdajkiri-irina
Та й зараз є такі людиноподібні істоти з українським громадянством, яким пофігу що в Україні війна.