З вишневого садка• 19 декабря 2023
Кто изменяет с изменщиками?
С кобелями? Не мужчины ведь. Значит женщины не лучше, ведь они не брезгуют женатыми?
Те кто не знал их мало
Забрала і не сказала• 19 декабря 2023
Яке вам діло до життя інших? У всіх різні причини для зради. Кожен сам несе відповідальність за свою поведінку.
Королева Сарказма• 19 декабря 2023
Не поняла причём тут женщины, они никому не изменяют, клятву верности жёнам своих любовников её давали, все претензии к мужьям. Если он любит гулять, то все равно найдёт с кем.
Викасикрет• 19 декабря 2023
Бува і таке. Зійшлися на п´яному сексі. Вже 18 років тягаемся.
Викасикрет• 19 декабря 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Шалави, їх багато
Як і курок з немитою головою
Зараз на дієті• 19 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
В шлюбі, з тягальщиком
Мальчун-задирун• 19 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
Як і курок з немитою головою
Удалено администрацией...
Викасикрет• 19 декабря 2023
Ответ дляЗараз на дієті
В шлюбі, з тягальщиком
Так. Не такий і тягальщик виявився. Просто комфорт. Сильна жінка за спиною. І вуаля, хазяїн в домі.
Викасикрет• 19 декабря 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Удалено администрацией...
Та чого грішити. Усе по молодості було. А ви з чесних давалок?
Зараз на дієті• 19 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
Ато зараз посиплять ті всі кури з не митими головами шалави...до якої групи себе відносите, що 18 років тягаєтесь
Мальчун-задирун• 19 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
Ні, я не з тих хто тягається з одруженими
Викасикрет• 19 декабря 2023
Ответ дляЗараз на дієті
До благочєстівих Март, якщо що. Пройшли роки, хто тіх хахалів рахує.
Викасикрет• 19 декабря 2023
Ответ дляМальчун-задирун
І що? Багато вам та совість у житті дала?
Мальчун-задирун• 19 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
Так
Викасикрет• 19 декабря 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Так
Благословляю. Мажте на хліб, здавайте на потреби, оплачуйте коммуналку.
Крошечка-хаврошечка• 19 декабря 2023
Ответ дляПослушная
С*ка не схоче, пес не скоче
Терпеть не могу эту поговорку
Викасикрет• 20 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Дуры тягаются с женатыми.
Розумні сидять в старих дівах.
Крошечка-хаврошечка• 20 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Дуры тягаются с женатыми.
Лично я связалась с женатым потому, что была наивной
Дружная семейка• 20 декабря 2023
А я с ким хочу з тим і трахаюсь , кого я маю питати ? А взагалі питання чому люди зраджують без відповіді, бо в кожного свої причини .
Усатая полосатая• 20 декабря 2023
Ответ дляПослушная
С*ка не схоче, пес не скоче
Тема про людей чи про тваринок?
Відповів всім• 20 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
А слово совість вам невідомо?
Дружная семейка• 20 декабря 2023
Ответ дляВідповів всім
А слово совість вам невідомо?
Звичайно відоме , але так не буває , що є чорне і біле , насправді все набагато складніше . І коханки і коханці не зʼявляються просто так . І тут не в совісті діло . Я теж би хотіла , щоб всі жили довго та щасливо помирали в один день і не зраджували один одного, але це неможливо нажаль .