Пузата Хата• 21 декабря 2023

Поліція - хороша робота для дівчини?

Дочка думає над цієї спеціальністю , я сама не стикалася ніколи, щоб щось порадити. Вчитися буде не в Україні.
Результат:
вже голосів: 42
26 (61.9%) Ні
9 (21.43%) Результат
7 (16.67%) Так
Николай-b526• 21 декабря 2023
ужасная...

Кров з молоком• 21 декабря 2023
И ваш жизненный опыт вам ничего не подсказывает?
Olena_vitamin• 21 декабря 2023
Головне - щоб їй подабалось, а думка суспільства (тобто нас) не має мати якогось значення
Позитивна• 21 декабря 2023
В мене в директора працює дуже важко було особливо фізично, я в магазині часто бачу їх з цими автоматами, для фізично витривалих
Несемо світло разом• 21 декабря 2023
А разве в полицию берут не граждан страны?
автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляКров з молоком
Ні, ніколи не бачила їхню роботу зсередини. Картинка гарна - повна екіпіровка на конях, велосипедах , це її і приваблює , в першу чергу
Женщинас• 21 декабря 2023
Где учиться будет, там и спрашивайте.
А вообще, что хорошего, всю жизнь на уродов моральных смотреть и дома не бывать?

автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
ужасная...
Чому?
Галя-краля• 21 декабря 2023
У меня есть знакомая майор полиции. Ей своя профессия нравится. Но она не из Украины
Коко На Страже• 21 декабря 2023
Не забудьте, что там тесты психотесты не легкие
Olena_vitamin• 21 декабря 2023
Поліція це за завжди кататись на тачці і стіляти з пістолета, часто це робота в офісі з папірцями... все залежить від її реального бажання
Замрійлива• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Расчлєньонка, педофілія, бидло бики, самому стати учасником злочину - як вам?
автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляНесемо світло разом
В неї буде громадянство, поки що вибирає напрямок навчання
автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Учасником злочину можна стати і будучи перехожим. А працювати можна в різних відділах.
Замрійлива• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Чому?
Ну я не знаю про іншу країну
Ну наприклад наша
Яка мотивація у доньки? Зарплата?
15 тис ? Ну комон..
Зробити. Світ чистішим. ?
Так у нас якщо злочин не доказаний злочину немає. І гвалтівник буде щіритись доньці в лице.
Кар´єру? Ну буде коноплю шлеперям. Підкидувати
Замрійлива• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
В якому відділі хоче працювати донька?
автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ну я не знаю про іншу країну
Ну наприклад наша
Яка мотивація у доньки? Зарплата?
15 тис ? Ну комон..
Зробити. Світ чистішим. ?
Ні, вона не в Україні, поки що їй подобається візуально, навесні хоче піти туди на практику.
автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
В якому відділі хоче працювати донька?
Не знає
Замрійлива• 21 декабря 2023
Дивіться. Якщо донька думає - нехай ще добре подумає.
Якщо вирішила - нехай пройде цей шлях

Замрійлива• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
А яка країна? Бо відбути зміну на морозі 10 годин - я бачила тих дівчат. Кобуру не в змозі розстібнути
Елена 1919• 21 декабря 2023
Если бы у нас,то категорически нет.за границей...не знаю.хотя я расистка и с неграми мне некомфортно было бы работать.а за границей...в той же Франции,к примеру,куча негров в полиции.
Автопортрет нурофена• 21 декабря 2023
Ну що вам автор сказати, я не знаю чи слухняно у вас дівчинка, чи не дуже... але це робота з владниии чоловіками в чоловічому світі..і це лише одна зі сторін..
Кров з молоком• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Не знає
Вы же выше написали - на конях в экипировке. Забыли уже?
Это патрульная полиция. Офигенно на сутки заступать женщине постоянно. Ага...
Замрійлива• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
І ще трохи нагадало. В 90х віддавали дівчаток в бухгалтери. Картинка гарна. Пьють чай з ранку до вечора, в теплі, і копійка є. А ті дівчата до сих пір мамок проклинають за ту каббалу
автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляКров з молоком
Так, їй подобається саме ця картинка, але вона поки не має уявлення про всі відділи, які існують. Добами ніхто не працює , .
Кров з молоком• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Серьёзно?
Вы не знаете, что такое дежурство в полиции?)
автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ну морозу нема, Франція
Аноним_Русалка• 21 декабря 2023
Ну конечно нет...особенно сейчас
автор Пузата Хата • 21 декабря 2023
Ответ дляКров з молоком
Серьёзно?
Ми не в Україні, тут не існує добових змін , навпаки часто один одного змінюють абсолютно на всіх роботах
Луноходик_Ик• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Поліція,це коли ти в свої вихідні- працюєш, в усі свята - працюєш, уїзжаєш на службу-всі сплять, приїзжаєш зі служби-всі сплять. Сім´я без тебе відпочиває і проводить свята і вихідні. Як сказала моя дитина: ’Коли ти працювала в поліції, я тебе не бачив.’