Злюсь до кипіння• 29 июля в 15:28
Клинический психолог
Вопрос к тем кто работает клиническим психологом в мед.учреждении. Какие функции вы выполняете, психотерапию например проводите или только диагностику и консультирование?
ГендиреХтор• 29 июля в 15:31
по -моему абсолютно бесполезное звено, вот мой опыт с клиническим психологом.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3362095
Злюсь до кипіння
• 29 июля в 15:31
И как к ввм попадают пациенты, только по направлению от врача или сами записываются?
Летюча помилка• 29 июля в 16:58
Наблюдала только в психиатрической больнице (я врач). Там психологи были важным подспорьем и в диагностике, и в лечении. Пациенты шли только те, которых направляли врачи.
Работа зависит от диагноза - с кем-то только диагностику проводили, а с кем-то потом психотерапией занимались, преимущественно это касалось пограничных состояний
Психологиня• 03 августа в 14:04
Я клінічний психолог, не працювала у медзакладах, але проходила практику. Знаю трохи цю кухню також через знайомих колег з таким досвідом та паціентів.
Діагностика, консультування, інколи терапія; також деяким вдається паралельно побудувати приватну практику.
Злюсь до кипіння
• 03 августа в 14:07
Ответ дляПсихологиня
А як ви працюєте зараз?
Психологиня• 03 августа в 14:10
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А як ви працюєте зараз?
ФОП 3 група)) співпрацюю з однією іноземною компанією + приватна практика.
Злюсь до кипіння
• 03 августа в 14:12
Ответ дляПсихологиня
А ви починали з приватної практики або навпаки з праці у компанії/організації?
Психологиня• 03 августа в 14:41
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Якщо говорити про активну діяльність, то я починала з волонтерства на платформах, де пропонують безкоштовну допомогу. Потім в мене почали з`являтися платні клієнти (через ці платформи + рекомендації), але то були більше консультації, в компанію шла як ейчар та рекрутер, коли в мене майже не було власної практики. Мені підійшло те, що я можу мати постійний дохід і не при цьому поступово розвивати практику. Зараз я також виконую деякі функції, які більше пов`язані з моїми першими освітами, але зараз я не хочу уходити тільки в практику, мені такий режим допомагає зберігати ресурс та натхнення :) тим більше, на роботі я також реалізую себе в цьому напрямку, я несильно там завантажена (зараз працюю з дому). Деяким моїм колегам навпаки потрібно було звільнитися, щоб почати розвивати практику, але я так помічаю, що вони при цьому починають активно заявляти про себе в соцмережах, вкладаються в курси та рекламу - це не моя історія, я взагалі не люблю соцмережі. Зараз моя практика займає годин 10-12 на тиждень (консультація, клієнти, волонтерство). Також особиста терапія, супервізія, інтервізія, навчання.
Злюсь до кипіння
• 03 августа в 14:42
Ответ дляПсихологиня
Підкажіть будь-ласка ці платформи?
Психологиня• 03 августа в 19:31
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Підкажіть будь-ласка ці платформи?
Багато чого було), напишу про ті, з ким зараз співпрацюю. Це Tell me та SafeRoom. Там можна обирати запити і мені це довподоби. Знаю також тг групу Психбатальон, в чат додаються люди, пишуть, що потрібна допомога і зразу хтось проводить з ними сесію, щось на кшталт горячої лінії. Там є чергові, якщо вони зайняті, інші спеціалісти підключаються. До речі, можете мені писати в особисті, якщо будуть ще питання, я відкрита до спілкування.
Злюсь до кипіння
• 03 августа в 19:33
Ответ дляПсихологиня
Дякую!
Jasmin_852• 05 августа в 19:34
Почему, у так называемых психологов, так часто не складывается личная жизнь?
Злюсь до кипіння
• 05 августа в 19:40
Ответ дляJasmin_852
может вы путаете причину со следствием? и сначала у человека могла не сложиться личная жизнь и это мотивировало его изучать психологию?
Такие случаи есть.
Есть также случаи, когда психолог сознательно выбирает не вступать в отношения или в брак долгое время, за счет того, что его самооценка не зависит от наличия отношений.
Такие случаи есть.