Я б такое не носила, но продаю• 22 декабря 2023

Куди скаржитися на неправильне паркування у Києві?

У нашому будинку з´явився персонаж на бусіку, що буквально знищує зелену зону своїм паркуванням. Вже піднімалося це питання у домовому чаті - він відбивається, мовляв його корито нікуди не влазить, він хоче як найкраще, щоб нікому не блокувати проїзд. Але в нас є парковка буквально у 100м від дому, є місця, та вона дуже дешева. Але ж нахіба, як можна безкоштовно чавити газон?
Хочу щоб його штрафонули, може так дійде щось. Писала у 1551 - а вони відповіли що зроблять там парканчик, але то мабуть у іншому житті буде.
Почемучечка• 22 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А до кирпича вы с ним разговаривали? Просили так не делать?
У нас под домом в Киеве площадка. Там при ссср парковались грузовые машины которые овощи привозили в магазин. Сейчас там парковка. Мы как переехали то увидели, что там машины стоят, места не расчерчены и решили, что жильцы дома пользуются. Эти твари, ой, соседи, поцарапали машину, кидали мусор и только через год сказали, что то ИХ место! Твари первостатейные. Надеюсь они наслаждаются своим местом в Киеве сейчас, хотя я бы хотела, чтобы им кто-нибудь их корыта порасцарапывал.
Конечно. Провели кучу диалогов. Толку ноль. Ему так удобно. Каждое утро слышать дырчание под окнами и вонь бензина - я думаю никому не нравится. Кирпич быстро привел в чувства

Чудовий каламбур• 22 декабря 2023
Ответ дляПочемучечка
А, ну если так, то обосновано. Мои молчали год и тупо царапали. Мы никак не могли понять в чем дело, что мы нарушаем.
Ласковая_львица• 22 декабря 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Знаю, безпосередньо поліція цим наче не займається, може я дарма так, але мені якось ніяково дзвонити 102 по такому питанні)
Наче є спеціальна інспекція з паркування, але незрозуміло як з ними зв´язатися, куди надіслати фото машини на газоні
То це буде норм, якщо я подзвоню у поліцію?
У нас был один такой,, вумник,, . На просьбы и замечания не реагировал. Ну ок, среагировал после того, как лобовое стекло краской облили. Теперь и место для парковки находит нормальное, а не газон, и деньги, если нужна платная парковка.
західний_діалект• 22 декабря 2023
В нас такої бидлоти пів двора, платна стоянка через дорогу, місць повно, але для жлоба то справа честі поставити машину на газон