Ку-кусик• 23 декабря 2023

Чи можливо влаштуватись в ЗСУ жінці в своєму місті?

Є жінка, мати-одиначка, вдова. Дитині 12 років, роботу знайти не може на нормальну зп, дитині потрібні репетитори, вчиться погано. Чи можливо влаштуватися в ЗСУ, щоб працювати в своєму місті і ввечері повертатися додому?
Питаю, бо є подруга, яка розглядає такий варіант. В неї взагалі вже руки опускаються.
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
нет
вы пойдете служить там где нужны ВСУ

Оскорбляю всячески• 23 декабря 2023
Не думаю что такое возможно
ЛюблюДевчонок• 23 декабря 2023
Конечно.
Можно призваться, будет солдатом, а работать кем там надо и она сможет.
Пусть прошерстит вакансии в своем городе, сейчас активно набирают людей.
Kuzik9• 23 декабря 2023
Заповніть заяву і відішліть, а там побачити, може й вийде такий варіант
Дивне створіння• 23 декабря 2023
Нет,отправят где нужны люди.
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Конечно.
Вы не путайте оформление в ТЦК и дальнейшую службу
Командование может ее направить куда угодно. Это оговаривается сразу при заключении контракта
Sunny Hanny• 23 декабря 2023
https://lobbyx.army/

Там є вакансії в штабі

Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
https://lobbyx.army/

Там є вакансії в штабі
В шатабе чего и где?
КАПСЛОЧНИЦА• 23 декабря 2023
Звичайно. У мене так подруга в Бердичеві працює, щось з бумажками пов´язане, на зразок діловода. Цивільна, військового звання не має.
Sunny Hanny• 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
В шатабе чего и где?
Відкриваємо сайт і дивимося
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Відкриваємо сайт і дивимося
В Генштабе в Киеве. Автор туда поедет? Она хочет дома с 9-18 в армии
Sunny Hanny• 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Мар´яна, вам фейсбука мало?
автор Ку-кусик • 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Навіть, якщо вона мати-одиначка? І немає кому бути з дитиною???
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
И я не думаю что-бы в ТЦК хотели связываться с матерью одиночкой....
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляКу-кусик
Таких не особо жалуют в ВСУ.
Sunny Hanny• 23 декабря 2023
Ответ дляКу-кусик
Дайте їй посилання на той сайт, що я скинула. То офіційний сайт з вакансіями в зсу. Може з них щось знайде. Там різні міста і різні посади
Тримаю свічку• 23 декабря 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Размер зарплаты озвучте. Там скромненько у гражданских. Да и не у гражданских без доплаты не очень
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Ее не интересует разные. Ей нужен ее город
Мамина квіточка• 23 декабря 2023
Ні , звичайно. Армія не собез. Якщо не вірите- моя сусідка з Краматорська загинула під Львовом у цьому вересні

Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляТримаю свічку
20 примерно у офицера 13-15 у солдата сержанта
Личко Невеличке• 23 декабря 2023
Для чого ці тупі теми?
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Для чого ці тупі теми?
Трудоустройство матери одиночки в ВСУ на ее условиях
Тримаю свічку• 23 декабря 2023
Ответ дляКу-кусик
Да. Она же чем-то думает при подписании контракта. У меня знакомая так служит. Мать-одиночка, ребёнок с её родителями, а она сейчас в ротации 3й месяц
КАПСЛОЧНИЦА• 23 декабря 2023
Ответ дляТримаю свічку
Зараз не знаю. До війни вона отримувала 15-20тис.
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляТримаю свічку
Значит ее устроили условия
автор Ку-кусик • 23 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Дякую, скину їй.
Тримаю свічку• 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Кто её офицером возьмёт. У гражданских меньше, чем у солдата
Непогодка• 23 декабря 2023
Іде в цнап і там дізнатися про вакансії
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляТримаю свічку
Может у нее диплом вуза и должность будет? я же не знаю подробностей
Автор! дайте больше информации о вас
Донька подруги• 23 декабря 2023
Автор, влаштуватись реально за наявності посад військових чи цивільних, на які зможе претендувати ваша подруга, і тих, що прив´язані до місця постійної дислокації.
Процедура проста. Йде в частину. Якщо є посада, дадуть документ для ТЦК. Йде туди і оформлюється.

Нереально інше. Ніхто вам не гарантує ’ввечері йшла додому’. Тим більше на посаді військовослужбовця.