жінка незаміжня• сегодня в 11:02

Чи мають право змусити?

Чи мають право змусити в державній організації перейти з Приватбанку на Ощадбанк для отримання заробітної плати? Зараз отримуємо на приват, але керівництво хоче перевести на Ощадбанк, а це для мене капець, на приватні депозити, кредити і комуналку платити легко.
Вкуси мене• сегодня в 11:04
Ніхто не має права. Не ведіться на це. Ощад то повний треш

Ку-кусик• сегодня в 11:05
Права не мають, але і питатися сильно не будуть, а поставлять перед фактом - ʼправова країнаʼ
автор жінка незаміжня • сегодня в 11:06
Ответ дляВкуси мене
А як правильно відмовитись? Просто не відкривати рахунок в Ощаді? Вони ж без мене не зможуть його відкрити? Це державна організація, тут тиснуть, щоб як всі.
Хочу на Балі• сегодня в 11:06
Мені здавалось, зазвичай все-таки компанія вирішує, з яким банком співпрацює
КаРаКаТиЦа• сегодня в 11:06
Ответ дляВкуси мене
зачем вы даете совет, если вы не компетентны. Автор у вас есть колдоговор, положение о правилах внутреннего распорядка и положение об оплате труда. Руководство предприятия на законных правах имеет право поменять зарплатный проект, а у вас есть право писать заявление на получение на ’другой банк’ или на кассу.
Невидимка• сегодня в 11:10
Ответ дляВкуси мене
Організація закриває зарплатний проект у банку, наприклад у Приваті. Договору із банком на обслуговування зарплатного проекту немає
Можливо ви маєте рацію, але як перераховувати зп співробітника у банк із яким немає відповідного договору, я наприклад не знаю
автор жінка незаміжня • сегодня в 11:08
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Тобто якщо переведуть примусово на ощад, то можна буде написати заяву, що мені потрібно отримувати кошти через ПриватБанк?

КаРаКаТиЦа• сегодня в 11:09
Ответ дляжінка незаміжня
да.
автор жінка незаміжня • сегодня в 11:10
Ответ дляНевидимка
У нас зарплата іде через казначейство. У більшості працівники через ПриватБанк отримують, але є і такі, що через Ощад і через а-банк.
Звоночек• сегодня в 11:11
Часто таке в держконторах роблять. Нас теж примушували. Були такі банки, що 2 банкомати на весь Київ. І що, усі гуськом ішли і оформлялись у тій халупі. І не раз таке було. І при ригоаналах, і при гройсмані, і при сені кроликові, усі мали свої банки, одні ми як ті церковні миші. Але потім трохи гайки розпустили і народ одним махом в приват рванув.в ощад теж нас заставляли, прямо під примусом, не пам´ятаю хто то був, але тоді народ включив був протест конкретний, такий галімий банк, там ще й вічно ліміти були якісь на добу. Мінімальний мінімум давали. І ще був такий один Київська Русь банк, то теж було щось з чимось.
Коломийського судять, але банк він зробив найкращий у державі, Тай таке. Віджали не червоніючи. І кинули на край дороги діда. А от те, що держава робить чомусь не всім заходить.
Пишу_граммотно!• сегодня в 11:14
Складіть письмову заяву на ім´я керівника вашої компанії з проханням перераховувати заробітну плату на ваш рахунок, вказавши його IBAN. Законодавство чітко зобов´язує роботодавця перераховувати гроші за реквізитами, які ви вказали у своїй заяві.
Мушля з Криму• сегодня в 11:30
Ответ дляЗвоночек
Віджали???? цей ’мудрий нарід’таки заслуговує на все, що з ним роблять
Тепличная• сегодня в 12:19
Ответ дляНевидимка
На розрахунковий рахунок за заявою співробітника. Просто це не зручно для бухгалтерії
КозацькаДуша• сегодня в 12:31
Як щодо комісійних зборів за перерахування?
Зам. зав. Анонима• сегодня в 15:00
Ответ дляЗвоночек
Той ’дід’ навіджимав стільки, що вам і не снилось. І кинув тисячі людей (звичайних людей, які працювали на тих підприємствах, які він віджав і збанкрутував). І приват він вижав до суха, перед тим, як покинути. А ви жалійте ’дідуся’ далі
Звоночек• сегодня в 15:13
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну, не знаю, може і так. Але він мені якимось супермена небезпечним не виглядає. З очей кров не ллється. Доречі у мене там помилка Коломойського.