Рання пташка• 23 декабря 2023

Як мені бути? Собака

Є велике бажання купити мальтіпу. Але є великий мінус через який я незнаю, що робити. Нас не буває вдома з самого ранку до 16 години. Як привчати до пеленки? до того, що має бути саменька? Чи є в когось така собачка яку не вигулюють регулярно, а ходить на пеленку? Як я маю організувати цей процес? Розкажіть як було у вас? Всі за і проти.
Любовь Калистратовна• 23 декабря 2023
Це буде для собаки знущання
Маленькі собаки не можуть бути постійно самі, максимум кілька годин якщо привчити
А так такі собаки повинні бути завжди поряд з господарем, це маленькі діти, ні чим не відрізняються, тим паче цуцики

Мовчу, але хочу• 23 декабря 2023
Ну і нашо вам та собака? Шоб цілими днями вила?
Люблю Украину• 23 декабря 2023
Я б не змогла взяти тварину і фактично кинути її з перших днів.
Це те саме що взяти немовля і кидати його на весь день.

Любовь Калистратовна• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюблю Украину
І головне який сенс з такими умовами брати собаку?
Дон Пэдро• 23 декабря 2023
А коли ви вдома, ви всеодно будете зайняті своїми справами
Лгин• 23 декабря 2023
Ці маленький породи частіше хочуть багато уваги, дуже сумують. І якщо вас постійно довго не має вдома, то краще не заводити.
Инфотуфелька• 23 декабря 2023
Ради чего вы ее хотите взять ? Чтоб скулила целыми днями в одиночестве? Это издевательство.
Люблю Украину• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну так і я за що!
Нафіга брати тварину і не виховувати його? Сподіватися що тварина сама стане розумною і мабуть на генетичному рівні зрозуміє команди і буде розумною?!
А характер? А дресирування? А пояснити хто головний у вашій сім´ї?!
Любовь Калистратовна• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ну так і я за що!
100%
Хто не мав собаки, той певно цього не зрозуміє
Це діти без перебільшення
А з цуциками ще ті веселі дні адаптації )))

Лгин• 23 декабря 2023
Подружці подарували йорка, дуже дорогого з розплідника з шикарною родословною. То він гадив в квартирі весь робочий тиждень шалено із за того, що сумував. Зато на вихідних, коли мав купу уваги ні разу не сходив повз пелюшки. Вона з ним промучалася рік, а потім віддала старшій жіночці на пенсії і чудовий пес, ніде не гадить, бо має постійну увагу. Пес щасливий і самотня пенсіонерка більше не самотня.
мадамГрицацуева• 23 декабря 2023
С таким режимом краще кішку.
Не служанка• 23 декабря 2023
Автор, с таким ритмом вы получите инфантильную, нервную собаку… собака должна быть веселой, задорной
Пацака-задирака• 23 декабря 2023
Автор куда вам собаку , если вас постоянно нет дома ? Заведите лучше кошку или рыбок .
sur_sur• 23 декабря 2023
Складається враження, що власники тварин постійно сидять вдома)
Усі мої знайомі хазяї тварин працюють)
автор Рання пташка • 23 декабря 2023
Ответ дляsur_sur
Усі мої знайомі хазяї тварин працюють)
От я і хочу почути думку працюючих людей з такою породою🫣
Крихітка на всі• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Це буде для собаки знущання
++ любая собака НЕ может быть долго сама. Любую собаку нужно вовремя выгуливать иначе будут камни в почках. Есть народ выгуливает по 2 раза в сутки и поет басни ’мы так любим свою собаку!’ ага, она воет, скучает, мучается, страдает.. терпит без выгула, начинается песок и камни в почках.. и хозяева потом стонут ’а мы ж ее так любили!’ ага, любили и она 2/3 жизни выла сама в 4 стенах.... АВтор! собака требует ВАЛОМ времени и внимания. Меняйте график работы, берите отпуск чтобы заниматься собакой! Другого выхода НЕТ. Если нет времени - значит собака это НЕ ваше
Попразендовна• 23 декабря 2023
На первое время берется отпуск, когда щенка заводят. Пеленка - это такое символическое решение. Если, например, на нее насрать и не моментально убрать, пахнуть будет очаровательно. И ссать можно, например, на край пеленки. Тогда оно эффектно так затекает под пеленку. Все мокрое, все вонючее. Еще пеленку можно весело терзать. Некоторые еще и жрут с нее вату.
Не выгуливать собаку нельзя. Любого размера и породы. Собаке необходима новая информация постоянно, получает она ее на улице. А первые месяцы жизни выгул - это еще и социализация. Когда собаке показывают, что мир вокруг не страшный и вполне доброжелательный. Если этого не сделать, вырастают неадекватные трусы, либо бегущие світ за очі от малейшего шороха, либо бросающиеся на все, что шевелится. Что может очень боком выйти, если однажды встретите немелкую собаку, которую удастся спровоцировать.
А, да. Щенков нужно выгуливать часто, чаще, чем взрослых. Раз 5 в сутки.
В общем, хотите собаку, озаботьтесь содержанием ответственно.
Попразендовна• 23 декабря 2023
Все, кто пишут про выла. Это проблема установления иерархии. В норме собака спит от 14-17 ч в сутки. Поэтому если у собаки правильное место в семье, спит она просто, пока сама дома. Если возникают проблемы, они успешно решаются с кинологом. Если это делать. А не заявить, что он же один, скучает, поэтому воет. Не поэтому
Но речь, конечно, о взрослой собаке.
Гидроусилитель руля• 24 декабря 2023
Ответ дляРання пташка
Автор, в мене перша собака з’явилася в 1990 році, я тоді ходила в школу, батьки працювали. Тобто, собака сама була з 8 до 16.
Потім були ще собаки, і я працювала з ранку до ночі, а собаки були…. Так, я вставала раніше, і з ранку гуляла активно годину, ввечері дуже активні прогулянки/дресирування в тд.
Ніхто не скиглив, і чудово жили.
Зараз я працюю дома, собака гуляє здебільшого зранку і о 19 вечора. Цілий день спить, скаче ввечері. Ну нічого б з ним не було, якби я була цілий день на роботі.
Але, я ніколи не тримала міні порід.
Щодо них, нажаль, більшість представників цих порід мають проблеми з туалетом незалежно від зайнятості власників. Теж саме стосується й голосіння.

автор Рання пташка • 24 декабря 2023
Дякую усім за коментарі.