Вакцениро Вона• 23 декабря 2023
Девочки, вы уже поставили ёлки? Показывайте свои
Мальовнича даль• 24 декабря 2023
Ответ дляДую на вітер
Дякую ❤️
Ви задоволені покупкою?
Ось знайшла ще одне фото)
Забирали з собою в коридор у повітряну тривогу))
Лама_мама• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
гірлянда 400 метрів на кожну гілочку
Ці гірлянди - щось неймовірне. Одразу інший вигляд. Тут однією нею можна прикрасити і краса. Ввечері)
Ух яка ж Я• 24 декабря 2023
Ответ для220В
Ага, сборник русских народных сказок
я не встигла роздивитися😉🤔 Зараз передивлюся
woman Warrior• 24 декабря 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Так вже стоїть
Вам гирлянды не нужны.
У вас вон какой фонарь700на 700 люменчиков
220В• 24 декабря 2023
Ответ дляПушАпница
А можно спросить, где вы покупали игрушки ? Все в одном стиле.
Я прямо в предвкушении ответа. Действительно где можно накупить коллекцию игрушек из русских народных сказок и советских мультфильмов?
Ух яка ж Я• 24 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Які у Вас неймовірні іграшки! Дуже гарна ялинка!
Дуже дякую🫶
Ух яка ж Я• 24 декабря 2023
Ответ для220В
Ага, сборник русских народных сказок
блін Ви праві. А я тільки лускунчика і коника побачила
Ответ дляПоросенка
класна дівка в кокошнику
я не збираюсь відмовлятись від спогадів з дитинства тому що Вам щось не подобається, це набір змій Горинич ;). Якщо що , мій чоловік служе вже майже 2 роки! Вас це цікавить? і я буду другий новий рік святкувати без нього з дітьми. Виробник цих іграшок Тернопільська фабрика, Вам гарного Нового року
Синиця у спідниці• 24 декабря 2023
Ответ дляПушАпница
Мы только начинаем украшать. Сегодня вымыла окно, поставила декор.
Спасибо девушке с советчицы, несколько лет назад показала, и я себе заказала сразу.
Підкажіть,де замовляли,будь ласка.
Ошеламиссимо• 24 декабря 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Так вже стоїть
У котэ глаза как гирлянды))
Мамзелькіна• 24 декабря 2023
Ответ для220В
Все персонажи русских народных сказок на ёлке. Игрушки тематические, коллекция. И Емеля, и ломовенок Кузя, и баба Яга, и Василиса в кокошнике
і лондонська червона телефонна будка і німецький Лускунчик та мишачий король, іграшки схожі на комодзьо - польський бренд, в них багато по мотивам казок всіх країн світу
ПушАпница• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
в Киеві в Гудвайні є цей виробник , це Тернопільська фабрика, в Дніпрі в Мост Сіті є островок
О, дякую ! Я з Дніпра
Мамзелькіна• 24 декабря 2023
Ответ для220В
польську комодзьо гляньте, тільки цінники не дивіться
Забобонний фрукт• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
Прям Тернопольская или Теребовля (в области)?
Про вторую знаю, про первую не слышала
Поросенка• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
так не відмовляйтеся, я просто прокоментувала , ви ж для того тут виставили фото
але якщо вже вас так заділо, то скажу що я таких як ви не розумію трохи (про оцю любов не дивлячись ні на що до ру культури) і це моє право
і до чого ваш чоловік в зсу , навіщо мені ця інформація, тож навіть не ви в зсу
220В• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
так мені 41 рік це казки мого дитинства
Мне 43, моего тоже... но... сложно смотреть, как на игрушки, хотя я фанат игрушек и сама делала игрушки. 2 года не могу снова сесть за любимое хобби
Місячне Сяйво• 24 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Хворієте?
Пукимончиг• 24 декабря 2023
Ответ дляПушАпница
Не помните продавца?
ПушАпница• 24 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
Не помните продавца?
Могу посмотреть в истории заказов на проме
Пукимончиг• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
це гірлянда 400 метрів на 2,20 ялинки на кожну гілочку
Где покупали гирлянду?