Вакцениро Вона• 23 декабря 2023

Девочки, вы уже поставили ёлки? Показывайте свои

Кофе в лобби• 24 декабря 2023

Забобонний фрукт• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
м. Тернопіль
Ясно, спасибо
В Тернополе прожила лет 12 и не знала 😬
А в Теребовле древняя знаменитая фабрика, не знаю, функционирует ли до сих пор
Мамзелькіна• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
я не збираюсь відмовлятись від спогадів з дитинства тому що Вам щось не подобається, це набір змій Горинич ;). Якщо що , мій чоловік служе вже майже 2 роки! Вас це цікавить? і я буду другий новий рік святкувати без нього з дітьми. Виробник цих іграшок Тернопільська фабрика, Вам гарного Нового року
це тернопільська фабрика? я в шоці, думала, що польський комодзьо. хоча сама купила в епіку за 100 грн іграшку мишата в рукавичці, думала найти хто її робив в неті і набачила, що це наша копія іграшки комодзьо за шалені гроші (біля 2 тис), наша копія звичайно розписана гірше, але все одно дуже класна
Сумчатая кошка• 24 декабря 2023
Ответ дляКвітка Миру
на елки вроде пока не хейтят
Могут хейтить интерьер в комнате, обои, шторы, фиг знает к чему могут при*баться
Lena Sht• 24 декабря 2023
Ответ для220В
Мне 43, моего тоже... но... сложно смотреть, как на игрушки, хотя я фанат игрушек и сама делала игрушки. 2 года не могу снова сесть за любимое хобби
мене це радує і заспокоює, молодша донька розглядає персонажі їй 4 роки, кульки не такі цікаві як ці персонажі
Сумчатая кошка• 24 декабря 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Искусственные елки для искусственных людей, празднующих искусственный год
Ну хвастайтесь свой натуральной! И за одно её ценою. Мы оценим. Плиз!
ПушАпница• 24 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
Не помните продавца?
ASM Group
Пром
Ну що ви, мамо!• 24 декабря 2023
У меня каждый год одна и та же малышка. И мишка в дуэте.🧸🎄
Ленивица-красавица• 24 декабря 2023
Тиждень тому діти прикрасили

vitysya• 24 декабря 2023
Поставили ще 6 грудня
Ленивица-красавица• 24 декабря 2023
Ответ дляМальовнича даль
фото
Дерево з Юска?
Мальовнича даль• 24 декабря 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Дерево з Юска?
Так
Пукимончиг• 24 декабря 2023
Ответ дляПушАпница
Могу посмотреть в истории заказов на проме
Посмотрите, пожалуйста 💙💛
ПушАпница• 24 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
Посмотрите, пожалуйста 💙💛
ASM Group
Пром
СКИБИДЫШь• 24 декабря 2023
В мене невелика ялинка в горщику.
Lena Sht• 24 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
так не відмовляйтеся, я просто прокоментувала , ви ж для того тут виставили фото
але якщо вже вас так заділо, то скажу що я таких як ви не розумію трохи (про оцю любов не дивлячись ні на що до ру культури) і це моє право
і до чого ваш чоловік в зсу , навіщо мені ця інформація, тож навіть не ви в зсу
ви своїм питанням мене хотіли задіти, я вам відповіла, в мене діти я не в ЗСУ, достатньо мого чоловіка, від частини свого життя і дитинства (воно в мене було чудове) відмовлятися я не буду. Мій чоловік виборює для мене і моєї сім’ї свободу, щоб я могла вішати такі іграшки на ялинку які хочу😉. Вашого дозволу чи дозволу ще когось мені не потрібно, я достатньо вкладаюсь в свою Державу! Я дивилась ці мультфільми! І мені читали ці казки! Ще раз всього вам найкращого!
Пукимончиг• 24 декабря 2023
Ответ дляКофе в лобби
фото
Ой, я тоже на замик гирлянды нацепила и гномов рядом поставила)))
Заюшка_хозяюшка• 24 декабря 2023
Ответ дляПушАпница
На проме тогда покупала. И светодиодные украшения во внутрь тоже у них.
а как называется такой декор?
Ленивица-красавица• 24 декабря 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Мы наоборот все перешли на искусственные, тк жалко живые, пусть бы росли себе
І ми лише третій рік штучну ставимо - це по-перше бюджетно, по-друге - не споживаємо живі. А я живу під лісом, піду наріжу, чи назбираю гілок сосни, ялини, по всьому дому поставлю у вазах.

Поросенка• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
молодець, ще б не нервували б так
Ленивица-красавица• 24 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
тут колись давали посилання на профіль дівчини майстрині. Вона якраз повернулася до Києва і ощасливила мене❤️
Поділіться.Будь ласка!
Слоник-тоник• 24 декабря 2023
Натхнення хватило лише на гірлянду.
Ленивица-красавица• 24 декабря 2023
Ответ длядивчинка
В Польше думаю процентов 95 все ставят живые ёлки которые специально для этого выращивают. Такие красавицы у нас же эти пластиковые чудовища без запаха
Емігрант побачив світ....
ПушАпница• 24 декабря 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
а как называется такой декор?
Новогодний декор, праздничная подставка на камин, подоконник

Продавец из Харькова ASM Group на проме.

Спросите, делают ли они их ещё. Там было 10 видов. Мне понравились эти 2.
Пукимончиг• 24 декабря 2023
Ответ дляLena Sht
Скажите, пожалуйста, где покупали такую гирлянду? У меня как раз есть неделя в запасе 😂
Lena Sht• 24 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
на ялинці є і Лисичянської фабрики іграшки куплені до війни я не знаю чи правда, мені казали що фабрики вже нажаль не має. Там є і пару іграшок Комозія, вони з іншого боку, я згодна вони краще розмальовані, та вони і дуже важкі не кожна ялинка витримає таку іграшку. Фото Лисичанських іграшок
пАлАвинкА• 24 декабря 2023
Ответ дляvitysya
Поставили ще 6 грудня
Люблю цей фільм☺️
Пукимончиг• 24 декабря 2023
Ответ дляПушАпница

Посмотрела: есть в продаже) спасибо
Ленивица-красавица• 24 декабря 2023
Ответ дляМальовнича даль
Так
Дякую, дуже гарно в інтер´єрі виглядає. Теж на нього дивилася.
Lena Sht• 24 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
в інстаграм їх повно роса по 100 метрів на зеленому дроті