Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023

Давайте поговоримо про подарунки?

Небажання чоловіка дарувати подарунки на НР, ДН, річниці - це що?
Зокрема - якщо не скажу, що конкретно хочу - це буде піжама, білизна, гроші, цукерки, колись здивував парфуми подарував. Квіти дарує і на свята, і просто так, різні.
А мені хочеться щоб пофантазував, щось купив, знаючи мої смаки, вподобання.
На НР скинула йому 3 варіанти, 2 паріумів,які б хотіла на вибір і підвіску.
То він завис, питає другий день - ти дійсно хочеш цю підвіску, ти впевнена?
Що це за поведінка така. Я вже почала сама сумніватися.
Stepa_nida• 24 декабря 2023
Хочу, щоб він зробив мені сюрприз. Але не такий, як він вважає за потрібне, а такий, як я хочу.

Море_море_я_скучаю• 24 декабря 2023
Ответ дляСмайлик
Ви жертва комерції))
Навіщо ті подарунки взагалі? Зоб що? Товщий гаманець був у продавців?
Я розумію вашого чоловіка) ви якась неймовірна з цими подарунками, задовбали його в дошку явно😂😅
Автор, примерно в такой семье и рос ваш мужчина!
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Я хочу, щоб ьув сюрприз. Вже і те кольє не радуватиме, якщо подарує, бо я знаю, він мусолить тему кілька днів.
Зачем вам ’сюрприз’ если вы хотите на самом деле что то конкретное?
Вы же просто хотите чтоб он прочитал ваши мысли и купил именно это. Признаетесь в этом себе самой.
Вам нафиг та никому ненужная картина на стену не нужна в виде сюрприза.
Море_море_я_скучаю• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Мовчу, як риба 13 років.
И зря.
Уже можно было переучить
Показать как может быть приятно получить подарок
Смайлик• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Мовчу, як риба 13 років.
Та весь ваш вид говорить про те, що ви чекаєте цяцьку)))
Дорослішай те
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ для...аяприкольная
Так на Николая сладости же, а не какие-то важные подарки
Мне не нужны подарки - мне надо чтоб ты задолбался
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
Ну тобто ви розумієте що діаманти і айфони це певно повище рівень доходів ніж ваші?
Не знаю, який це рівень. Чоловік собі купив айфон, пару місяців тому. Від якого рівня дохрду купують айфони і діаманти?
Дикая Роза• 24 декабря 2023
Ответ дляStepa_nida
Класний комент, відображає дійсність для більшості із нас
Несемо світло разом• 24 декабря 2023
Мій теж не робить сюрпризи, максимум квіти, зовсім не парюсь, гроші дав - пішла купила, кажу дякую коханий, який ти класний подарунок мені зробив, і всі довольні.

Isa Dora• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Та вона коштує 6-7 тисяч. Недорога, без каміння і т.п.
Чисто ради интереса какой доход у семьи при таком требование к подарку?
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Смисл скидати чолоіікові якщо ви знаєте що хочете. Йдіть купіть за його гроші))) чи важливо щоб він приніс а ви так здивована, як ти здогадався, я ж саме це хотіла якось так?))
Ну дивіться, я у вересні побачила на дівчині, йому показала, сказала б, що собі таку хочу. Для мене це б був маячок, що людина хоче, треба купити.
Isa Dora• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Я мовчу, приймаю, що є, але от вчора пекла до першої ночі пиріжки і задумалася, чому у нас так, читаю - жінкам чоловіки купують діаманти, айфони раз в півроку, що там ще, жінки не просять, не вимагають, не натякають? А у нас не так, я щось не так зробила на початку стосунків?
Ничего.

Почитайте про 5 языков любви. У вашего мужчины явно не язык подарков и это нормально!
задумчивая мордочка• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Я теж авто показала ще в листопаді, досі не купив падлюка. Нічо я ще почекаю дт 8 березня. Далі візьму гроші і сама куплю))
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Они говорят конкретно - хочу айфон, бриллианты и не пекут пирожки.
Зачем они?
Чтоб себе опу отесть?

Разберитесь в себе - зачем вы строите из себя героиню, тратите свое время на бесполезное и никому ненужное занятие и потом ждёте что ваш бесполезныу жертву должны оценить и отблагодарить.

У вас явные комплексы.
Яку жертву, мені захотілося спекти, просто я загулялася в сусідки за розмовами, мала закінчити все в годин 10, а розпочала лише все об 11. Це мій релакс, під серіал.
Ну і в мене діти, яких потрібно годувати.
задумчивая мордочка• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Пиріжки в час ночі, а не мінет в сексуальній білизні. Чоловіка не збуджує господиня з пиріжками в час ночі)))
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляStepa_nida
Живучи з людиною скільки років - її легко порадувати, здивувати і вгодити, було б бажання
задумчивая мордочка• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Якщо це релакс то нащо писати про це як про каторгу))
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Так це легко зробити і сюрпризом.
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
И зря.
Уже можно было переучить
Тілткі стосовно квітів перевчила, а все інше без варіантів.

Ручки-Крючки• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну от мій так само, але це не те. От мені на Миколая нічого не подарував, типу забігався, щось придумаю пізніше, пізніше нічого не придумав.
На Миколая дітям подарунки дарують зазвичай)

Прийміть, що ваш чоловік такий. От просто такий. Ви ж за нього такого заміж вийшли.
Мій теж такий - в них в родині так прийнято було. Вони не дарують подарунки.
Не бачу в цьому нічого страшного. Турбота проявляється в іншому, більш важливому для мене
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
А я і не писала, просто був час на самоті, в тиші подумати чому так, то хтось з порадницьналумав, вигадав. Я готувати обожнюю.
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
130-150 тис.грн.
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Ничего.

Читала давно, зрозуміла, думала, можливо за роки спільного життя щось зміниться.
Ручки-Крючки• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Щоб після покупки лишились кошти на життя, розваги та інше з місячного доходу.
Шопингмонстр• 24 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Сейчас мне не нужны подарки. И даже не хочу дарить ничего и никому. Хотя обожаю это. Семья разбросана, жизнь в подвешенном состоянии. Верните мне мир и больше ничего не нужно.
Вы за границей?
Ручки-Крючки• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Почитайте книгу Алана і Барбарис Піз ’Язык взаимоотношений’
Много интересного для себя узнаете.

Вашему мужчине нужно было сказать прямо ’Вон на девушке подвеска. Давай купим мне такую же’. Либо вы не по доходам намеки бросаете, соответственно просто сделали неверный выбор. Вы сделали неверный, выбор а обижаетесь на мужа и виноват он
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ми і так живемо відсотків на 30 місячного доходу, якщо немає ніяких свят, форсмажорів тощо.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну так мені і не потрібна колекція піжам, а одні парфуми, одна прикраса тощо.
Так почему вы это не скажете?
Почему считаете что человек должен читать ваши мысли, если вы их сама не можете произнести?
Ручки-Крючки• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
То то якщо чоловік купить той же Айфон - у вас залишаться кошти на все необхідне, розваги, харчування звичне, покупки?
автор Бачу_майбутнє • 24 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Много интересного для себя узнаете.

Цю саме не читала, але багато такого плану перечитала в свій час.
Це не романтично все час говорити,це просто шопінг, а не подарунок.