Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023
Давайте поговоримо про подарунки?
Небажання чоловіка дарувати подарунки на НР, ДН, річниці - це що?
Зокрема - якщо не скажу, що конкретно хочу - це буде піжама, білизна, гроші, цукерки, колись здивував парфуми подарував. Квіти дарує і на свята, і просто так, різні.
А мені хочеться щоб пофантазував, щось купив, знаючи мої смаки, вподобання.
На НР скинула йому 3 варіанти, 2 паріумів,які б хотіла на вибір і підвіску.
То він завис, питає другий день - ти дійсно хочеш цю підвіску, ти впевнена?
Що це за поведінка така. Я вже почала сама сумніватися.
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
То то якщо чоловік купить той же Айфон - у вас залишаться кошти на все необхідне, розваги, харчування звичне, покупки?
Ну він купив його, то ми з голоду не померли, не помітила нічого незвичного в фінансах.
Ручки-Крючки• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Цю саме не читала, але багато такого плану перечитала в свій час.
Це не романтично все час говорити,це просто шопінг, а не подарунок.
Ця не про стосунки, а про те, чим відрізняється фізіологічно чоловік і жінка в плані поглядів, звичок, як працює мозок кожного з них в певних ситуаціях. З прикладами
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну дивіться, я у вересні побачила на дівчині, йому показала, сказала б, що собі таку хочу. Для мене це б був маячок, що людина хоче, треба купити.
А он не запомнил.
Я не думаю что он на ком то отличит одну подвеску от другой.
Я б не запомнила и уж точно не б не смогла об этом вспомнить через 4 месяца
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую, пошукаю, зацікавили.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Яку жертву, мені захотілося спекти, просто я загулялася в сусідки за розмовами, мала закінчити все в годин 10, а розпочала лише все об 11. Це мій релакс, під серіал.
Ну і в мене діти, яких потрібно годувати.
Та ладно. Именно жертву.
Вы ждёте подарки за ваши старания.
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
А он не запомнил.
А я запам´ятовую. Таку підвіску важко забути.
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Та ладно. Именно жертву.
Вы ждёте подарки за ваши старания.
Я хочу подарунка, як будь-яка жінка. З приводу старань, то я така собі господиня, готувати люблю, то готую, а все інше чоловік, або я сяк-так.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Живучи з людиною скільки років - її легко порадувати, здивувати і вгодити, було б бажання
Нет. Как раз намного сложнее.
У людей уже все есть когда они долго время живут вместе.
И они все обсуждают. Они говорят об этом - надо то и то, надо купить на НГ.
А вы молчите. Зачем?
Объясните вашу логику :
Вы пишите - хочу сюрпризы.
Но в заглавном посте пишите что все сюрпризы которые вам делает муж - вас не устраивают.
Как так?
А вы молчите. Зачем?
Объясните вашу логику :
Вы пишите - хочу сюрпризы.
Как так?
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Так це легко зробити і сюрпризом.
Он вам делал сюрпризы. Они вас не устраивают.
Почему вы не можете за две недели до нужного праздника скинуть ему ссылку - подари мне на праздник это (не три ссылки, а одну) - и цветы и я буду счастлива?
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Нет. Как раз намного сложнее.
А вы молчите. Зачем?
Объясните вашу логику :
Вы пишите - хочу сюрпризы.
Как так?
А вы молчите. Зачем?
Объясните вашу логику :
Вы пишите - хочу сюрпризы.
Как так?
Ок, сбрати з з кола моїх смаків, інтересів, хотєлок. Так зрозуміліше, тому що це буде сюрприз, бо з 20 речей, я отримаю щось одне - від книги до відпарювача і не буду знати що саме, але все бажане, наступного разу щось інше бажане. Або скажу, ти знаєш, я вже купила собі парфум, чи книгу, чи давай поїдемо купимо відпарювач.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А мужчины нет.
Как вы не можете это понять.
Все люди разные.
Как вы не можете это понять.
Все люди разные.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Он вам дарил подарки-сюрпризы о которых вы пишите.
Они ж вас не устраивают.
Правильно_Валерчик• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Я мовчу, приймаю, що є, але от вчора пекла до першої ночі пиріжки і задумалася, чому у нас так, читаю - жінкам чоловіки купують діаманти, айфони раз в півроку, що там ще, жінки не просять, не вимагають, не натякають? А у нас не так, я щось не так зробила на початку стосунків?
Читати можна все що завгодно і писати теж, але це не означає , що так воно і є. А ще всі живуть відповідно своїх фінансів- для когось купити брюлікі як для вас шматок лосося.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А надо сколько подарков?
На один праздник - один подарок.
Ничего не поняла если честно.
А отпариватель это не подарок - это в дом. Пошли и купили.
На один праздник - один подарок.
Ничего не поняла если честно.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Вот все просто:
У вас есть список хотелок -
Вы из этого списка по вашим приоритетам - за 2-4 недели до праздника скидывает ссылку мужу - подари мне это.
Он купил и подарил. Все довольны и счастливы он подарил - он молодец - вы получили что хотели..
Вам надо чтоб все были довольны и счастливы или задолбаться?
У вас есть список хотелок -
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
А надо сколько подарков?
На один праздник - один подарок.
Ничего не поняла если честно.
На один праздник - один подарок.
Ничего не поняла если честно.
Відпарювач мені саме потрібен був, як повітря. Пішли і купили, це я так до прикладу, в певній ситуації я і йому була б рада, як подарунку.
А якщо крісла дарують - це в дім, чи подарунок?
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
А надо сколько подарков?
На один праздник - один подарок.
Ничего не поняла если честно.
На один праздник - один подарок.
Ничего не поняла если честно.
Один з багатьох бажаних, тоді це сюрприз приємний.
Жертва интернета• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А какой у вас доход при этом?
Если большой,то в чем проблема пойти себе купить телефон когда захотелось?
Правильно_Валерчик• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Не знаю, який це рівень. Чоловік собі купив айфон, пару місяців тому. Від якого рівня дохрду купують айфони і діаманти?
Ну ви ж знаєте дохід своєї сім´ї??? Ну цирк.
У вас своє житло, авто може два, ви можете дозволити собі замовити пиріжки а не пекти їх до ночі щоб побути з чоловіком, а може для вашого чоловіка 6-7 тис на подарунок на новий рік то занадто???
Правильно_Валерчик• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
130-150 тис.грн.
Це ви так думаєте? Бо щось воно на те схоже
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Никогда не слышала что кресла дарили
Для нас это покупки в дом а не подарки.
Ну разве что к примеру массажное кресло кому то одно у в подарок.
Для нас это покупки в дом а не подарки.
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
А какой у вас доход при этом?
Мені телефона ніколи не хочеться, в мене чоловік його видирає з рук, коли він уже все - глючить на 70%. У мене доход в 5-6 разів менший ніж в чоловіка, але якщо я йому хочу щось коштовне подарувати, то збираю. Раніше був і більший ніж в чоловіка, або такий же.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Это для вас так.
А другие люди этого не знают и не понимают.
У вас такой муж которому надо конкретный ’заказ’.
Делайте так и все счастливы.
Зачем вы придумываете себе проблемы?
Делайте так и все счастливы.
Зачем вы придумываете себе проблемы?
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Никогда не слышала что кресла дарили
Для нас это покупки в дом а не подарки.
Чоловіку в кабінет подруга дарувала, півроку зі своєї зарплати відкладала.
Україна наше все• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну так это да подарок. Это ж ему лично кресло.
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Ну і відпарювач мені особисто. Чоловік спробував, не зайшов він йому, далі праскою прасує собі речі,,іноді я можу свохм відпарювачем йому щось відпрасувати.
Правильно_Валерчик• 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Слухайте, щось не сходиться. Дохід 150 тис а ви мріяли про відпарювач. У вас немає грошей власних, вам чоловік не дає доступ до фінансів? Ну от особисто мені щось треба- я пішла й купила або замовила в розетці і пишу: коханий, це я замовила- забери будь ласка.я не проплачувала
Бачу_майбутнє
• 24 декабря 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Що схоже?
Оце фіфа• 24 декабря 2023
Проведите аналогию с подарками для детей: ребенок пишет письмо деду морозу о конкретном подарке и о чудо его получает и радуется,что это именно то что он хотел,он просто не знает что дед мороз-это мама с папой или даже подарки на день рождения обычно родители покупают именно то что ребенок до этого хотел и просил и тоже радуются.Обычно сюрпризы получаются от людей мало знающих желания человека и как правило это какая-то не нужная фигня.Но вы же взрослый человек и должны понимать как это работает.Делайте как делают дети:радуйтесь подарку,который вы сами попросили