Даю справку• 25 декабря 2023

Попросити, щоб познайомили?

Сподобався чоловік. Точно знаю, що вільний. Але ми не пересікаємося. Є спільна знайома. Хочу попросити, щоб познайомила з ним. Але соромлюся. А якщо не сподобаюся( ніколи не було такого.
Ви б попросили?
Ms. Android• 25 декабря 2023
Так
Дую на вітер• 25 декабря 2023
Так
Грабля• 25 декабря 2023
Так, обов´язково! Але на вашому місці я би переживала, раптом він вам не сподобається при близькому знайомстві.
Белочкой зови• 25 декабря 2023
Конечно, попросила бы ненавязчиво познакомить.
Мне без сахара• 25 декабря 2023
Ні. Я б створила ситуацію для знайомства.
НеЛена-f234• 25 декабря 2023
Так) краще зробити що хочеш,ніж потім жалкувати, що навіть не спробувала)
автор Даю справку • 25 декабря 2023
Ответ дляГрабля
Ну це також може бути
автор Даю справку • 25 декабря 2023
Ответ дляМне без сахара
Не так все просто.)
Атятя_тётя• 25 декабря 2023
Ответ дляДаю справку
Не так все просто.)
Значит просите.
Мозговая пилочка• 25 декабря 2023
Так, може він ваша доля
ТаЕщеОптимистка• 25 декабря 2023
Если Вы точно знаете, что свободен, то можно и попробовать пообщаться)
Пацака-задирака• 25 декабря 2023
Я б просто попросила номер телефону, далі діяла б сама. Не факт, що він або ви йому сподобаєтесь в будь-якому разі)
А з приводу’вільний чи ні’,то не була ю так впевнена) є люди-великі конспіратори)
Нічний дожор• 25 декабря 2023
Боже, на що не йдуть жінки, щоб лишній раз витерти об себе ноги.
Совбез• 25 декабря 2023
Ну як можна знати, є жінка ( не дружина) в нього чи немає? Невже чоловіки про це всім доповідь дають? Може не хоче афішувати.
Звісно знайомьтеся через подругу,, що тут такого, але будьте готові не тільки до того, що ви йому сподобаєтесь.
Из Кукуева я• 25 декабря 2023
Ответ дляДаю справку
Не так все просто.)
зачем придумывать, возьмите и познакомитесь сами. Своего второго мужа я встретила на соревнованиях у своего ребенка, он пришел с группой поддержки и болел за своего племянника. Познакомились, выпили кофе и ’болели’ за наших до хрипоты в голосе, мне понравился этот мужчина и я пригласила его на одно мероприятие (GasSuf 2013, оказалось мы в одной отрасли работали), он согласился. 9 лет в браке. Никакого стеснения у меня не было, нравится - иду на встречу, проявляю инициативу, я не украла ничего.
Котогосподиня• 25 декабря 2023
Он есть в соцсетях? Если общая знакомая не ваша хорошая подруга, я бы скорее с этой стороны инициативу проявила
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Обов´язково.
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Дійсно,не факт що одне одному сподобаються коли спробують ближче поспілкуватися.
СкрипяСердцем• 25 декабря 2023
Ответ дляГрабля
У мене так було. Наші фотки у подруги лайкнув її знайомий, я глянула йогл фото, наче сподобався, попросила її познайомити, але все було так наче випадковість і він сам зі мною почав спілкуватися, додався у друзі, але я потім зрозуміла, що мені він не подобається насправді.
Рання пташка• 25 декабря 2023
Попросіть, але не зациклюйтеся на цій ситуації. Знайомство - це абсолютно не гарантія того, що ви йому сподобаєтеся, 50/50.
автор Даю справку • 25 декабря 2023
Ответ дляРання пташка
Я фату не готувала)
автор Даю справку • 25 декабря 2023
Ответ дляКотогосподиня
Здається є.
Ну, не супер хороша подруга. Більше знайома
Allein74999• 25 декабря 2023
Да))) я в свое время постеснялась попросить))) за 23 года так и не познакомилась с мужиком мечты) может зря
D_A_V• 25 декабря 2023
привет, я мужчина
советую быть в жизни решительной
то как будет не знаешь- но пробовать нужно
если стесняешься попросить чтоб познакомили- познакомься сама
я желаю тебе счастья
автор Даю справку • 25 декабря 2023
Ответ дляD_A_V
привет, я мужчина
советую быть в жизни решительной
я желаю тебе счастья
Дякую 🤗
Котогосподиня• 25 декабря 2023
Ответ дляДаю справку
Здається є.
Просто для знакомой просьба будет странной, вы ее и этого мужчину в неловкое положение поставите. А если напишете ему в соцсетях лично - это будет только между вами двумя.
побольшомусекретику• 25 декабря 2023
Це буде Ваша ініціатива. А ініціатива як-то кажуть…особливо жіноча
Випробувано на собі
Не раджу