Редиска Я• 26 декабря 2023
Склалась неприємна ситуація на роботі. Потрібна порада як бути далі...
Доброго вечора! Потрібна думка зі сторони як себе вести в ситуації, що склалася.
Працюю в парі з колегою вже 5 років в рівних умовах і донедавна вважала, що в нас хороші робочі та достатньо близькі дружні стосунки хоч вона мені і в мами годиться. А декілька днів назад дізналась, що поза очі вона називає мене СУКОЮ... зі знайомою обговорює моє особисте життя, про відсутність дітей в сім´ї. Каже і слава Богу, що у неї не родяться діти... (для мене це болюче питання за декілька років було 3 викідні на різних термінах).
Я поки мовчу і просто її ігнорую, не допомагаю в робочих питаннях. Але в середині все кипить, не знаю як поступити правильно. Звільнятись не збираюсь, але і терпіти це все...
Коренная киевлянка• 26 декабря 2023
Я бы забила на неё. Но я конфликты не люблю. Конечно, когда спросила бы она, что случилось, то спокойно бы рассказала, что и как
Купи слона• 26 декабря 2023
Игнорить. Её это в ступор введёт. От выяснения отношений лучше не будет
Капитанша• 26 декабря 2023
Ви сильно пов´язані в роботі? Можете не спілкувалися? Або перевестися так , щоб не спілкуватися?
Я працювала певний час в компанії з моїм чоловіком. Але на той момент ми просто зустрічалися і не афішували то на роботі. Знали б ви , що про мене там за очі говорили. А в очі при цьому посміхалися
Дівчина Бобула• 26 декабря 2023
никогда, слышите, никогда на работе не должно быть ’достатньо близькі дружні стосунки’
дистанцируйтесь
Репетиторша• 26 декабря 2023
У нас на роботі такі відносини- норма.
Всі одна одну обговорюють, вже дістало. Та що поробиш- вони там працюють все життя і інших відносин не бачили
Все возможно• 26 декабря 2023
А як ви узнали? Якщо з чужих вуст, то не спілкуйтеся більше з тою людиною.
Бараболька• 26 декабря 2023
Доброго вечора! Це важка ситуація. Можливо, варто вибрати час для відвертого розмови з колегою і вислухати її точку зору. Іноді люди можуть висловлювати негатив через непорозуміння або особисті проблеми. Зберігайте професіоналізм, але не соромтеся висловити свої почуття і встановити межі
ФФФФристайла• 26 декабря 2023
Ответ дляВсе возможно
Интересно, а с чего автор решила, что правильнее доверять чужому человеку, чем коллеге с которой работает?
Грушки-яблочки• 26 декабря 2023
А ви впевнені, що вона справді це говорила? Може, це хтось під неї копає? Бо якось дивно, зазвичай, якщо людина когось так не любить, це якось відчувається.
Як ухурделю• 26 декабря 2023
вы сами виновны в том, что делились с посторонним человеком личным, это ваша коллега... и не более. Я бы спросила у нее прямо - правда ли это, и почему ее это так волнует. У меня всегда правило - я не хочу вокруг, я люблю сразу выяснить проблему.
Сокодавка ще та• 26 декабря 2023
Дуже не приємно
Чому ж так? Чому вона про вас так говорить?що ви їй поганого зробили?
Я б ігнорувала, якби дуже розпитувала , спокійно ( на скільки б мені це вдалося, але я б дуже старалася) сказала, що дізналися все що вона про вас говорила і далі бажання спілкуватися не маєте.
Мати тріля• 26 декабря 2023
во первых, на работе не откровенничают.
во вторых, кто вам про суку сказал? этому человекку можно верить и даже если можно, то поаккуратней с ним.
была у меня подружка так она про других рассказывала, что они про меня говорят гадости, а тем наоборот, что я про них сплетничаю. а потом она на меня ’обиделась’ и перестала общаться и стала общаться с теми, просто так ей стало выгодно. и такое часто бывает.
в третьих, забейте, да пошли они в жОпу)))))
Редиска Я
• 26 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Нажаль, впевнена. Скинули переписку, де вона це все пише
Радуга-дуга• 26 декабря 2023
Как то не верится, что она такая маскировщица, искусно притворялась прям подругой задушевной, а вы вся такая душа нараспашку и вот совсем не чувствовали подвоха.
Человек обычно не может скрывать неприязнь долго и надежно, где то да вылезет оскал.
Редиска Я
• 26 декабря 2023
Ответ дляКапитанша
Пов´язані сильно. Весь робочий день бік об бік. Але без крайньої потреби я намагаюсь взагалі з нею не говорити тепер. Перевестись я можу, але втрачу в усіх аспектах. Поки не планую
Капитанша• 26 декабря 2023
Ответ дляРедиска Я
Тоді стати вище цього. Не звертати уваги.
Я так 3 роки працювала
Все возможно• 26 декабря 2023
Ответ дляРедиска Я
Повірте, вам слід більше остерігатися тої людини, яка скинула вам переписку.
АсобеннАя• 26 декабря 2023
Когда то моя коллега начала игнорить меня из-за одной неприятной ситуации, в которой по сути, я была не виновата, но со стороны это выглядело не так. Оправдываться не хотела, но скажу, что это было самое неприятное из всех возможных наказаний, тем более, что с другими сотрудниками она общалась отлично
Капитанша• 26 декабря 2023
Ответ дляВсе возможно
Це точно
Я не чарівниця вам• 26 декабря 2023
Роздрукуйте переписку і мовчки покладіть їй на стіл.
Хай мучиться
Безпринципова• 26 декабря 2023
Автор, я Вам співчуваю. Я сама досить відкрита людина і спримаю все ’на чисте око’. Всі інтриги, склоки то не моє і забирають мій душевний ресурс. Все життя страждаю, що характер не той, щоб іноді послати і висказати все, що думала б в такій ситуації. Останньою порадою, про показати переписку, таки б скористалася, можливо мовчки, а може й зі словами, що Ви вважали її людиною, а вона падлюка. . Якщо є можливість,постаралася б змінити кабінет, щоб бути подалі від такого гівна, бо сидіти обличчя в обличчя мовчки і псувати собі життя, то занадто. На майбутнє будьте дуже обережні, коли ділитеся особистим, а краще взагалі мінімум про особисте. Якщо Ви морально стіка - повний ігнор.
Гарні диньки• 26 декабря 2023
Ответ дляБараболька
У мене подібна ситуація на роботі. Я обрала ігнор. Ну от скажете ви: пані Ірино, чому ви мене обговорюєте з іншими людьми? Вона скаже...ти що? я про тебе ні з ким не говорила. От і кінець відвертій розмові.
Тільки ігнор.