Едина, хто підтримує неприйняття цього закону.
ти зробив внесок ЗСУ• 27 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305
ну, она не единственная. ЕС не будет тоже поддерживать этот закон, Гончаренко вон готов вносить правки. Та и в Слуге народа тоже не все так однозначно.
Тимошенко огромный респект за то, что она первая в слух из политиков спросила про президента про план Б и про то, что нам меньше русских и, если мы мобилизируем сейчас 500 000, через год еще, а что дальше? где цель всего движа этого?
За это ей огромное уважение. Эту тему пора вносить в публичное пространство
я звісно за план Б. але то не до зєлі.
але, на секундочку, кому давати план Б, блюлі? щоб він же завтра лежав на столі у хуйла?
швиденько забули і мовчать, усюди попідтирали викладену в мережу стенограму, що коли зайшли зелені чоловічки у Крим і було засідання ради РНБО (де цією шмари взагалі бути не повинно було, тим паче вона не мала права шось вякати) турчин ломанувся спочатку воєнним шляхом відбивати атаку, а блюля вякнула, шо не треба. так і ’’здали’’ тихенько Крим, хоча на півдні всі сили стояні в повній готовності, а команди зверху так і поступило.
знову ж на рівні чуток, казали, що таким чином блюля розрахувалася з хуйлом за те, що на неї в раші були заведені якісь там кримінальні справи.
ёжовые рукавицы• 27 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
А она не на коляске? Как так то?
Ще не начасі
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
ненавиджу цю бабу з косою. прогуляла гроші в дубаях, приїхала в наше місто, скрутила яйки саше-лому і наступного дня в нас прийняли підвищення ціни на комунальний проїзд.
сьогодні порадували підняттям тарифів на абонплату на воду з 1 січня - знов цій старій клячі не вистачає грошей на щось, то поки саньок не у ’’дєл’’, розкручує толяна.
от просто ненавиджу. тільки зовсім ідіотом треба бути, щоб голосувати за неї, тим паче після її спектаклів встала на каблах з інвалідного візка і пішла, і пішла, жаль, що не нах.
Що ви за фігню городите про пвдняття тарифів, бо юлі на туфлі не вистачає. Ви правда думаєте, що це все так робиться? От підняли і надлишок зразу в карман юлі???
Ну таке вже понаписують, читать не можна. Чи від простоти, чи від ...
ти зробив внесок ЗСУ• 27 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
я знаю, що рекламні статті бюта сплачуються толяном за рахунок тих грошей, що платять городяни за воду.
і так, ви недооцінюєте всі ці схеми і ’’партійні внески’’ на верхівку.
Ответ дляLianaa_06
Я думаю, что Тимошенко тварь обыкновенная. Которая сидела, нихрена не делала два года, а тут решила попиариться, показать себя. Мерзкое чудовище она. Пусть лучше бы выступила и сказала, что делать, а не вот эту болтологию разводила. А то критиковать, так первая, а что-то сделать реально - в кусты. Кто-то видел, слышал ее последних полтора года? Где она была, в коме? Что-то не вижу ее активности по поводу коррупционных скандалов, какой-то помощи военным. Ничего. Выперлось.
Не в комі, в батальйоні ’Дубай’ же ...
путин не смог нас сломать.ни на поле боя,ни наш дух.он хотел нейтральность(читай под рашей) нам и посадить своего царева или мертветчука,но понял,что всьо..мы не поведемся .сейчас новая темка у него-проект Новая Украина(читай все равно под россией).Методички уже запустились.Та же юля могла получить бабло от пути,и ей выгодно в президенты.и мне порошенко подозрителен с этим миллионом долларов от орбана транш.
ти зробив внесок ЗСУ• 27 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Смішно звісно,але вона говорить наче ж правильні речі
якщо чорт вам скаже, що молоко корисне, це не означає, що треба розвішувати вуха і ’’внімать єго рєчам’’. він від того бути чортом не перестане. а блюля страшніша за чорта.
Марипосса285747• 27 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Ще не начасі
Я ее ненавижу. Путлера приведет , сука.
Соната любви• 27 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
армия должна быть качественная, а не количественная
предлагает призвать 50% силовиков, которые подготовлены и развернуть в Украине производство оружия
поезд юли давно уже ушел.
популизм и не более.
два года полномасштабной войны молчала, а тут вдруг решила выйти в народ.
а может и приближающиеся выборы.
или президента или создание временного правительства с и.о.п.
а может и переход в парламентскую республику
популизм и не более.
а может и приближающиеся выборы.
Alice_Sherman• 27 декабря 2023
Ответ дляKrasotka-d9fd
Поки тільки Юлю чула що вона та її команда не буде голосувати за цей закон.
Денег мало дали.
Или разигрываают противостояние для народа. Театр абсурда
Клементина• 27 декабря 2023
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
я звісно за план Б. але то не до зєлі.
Да! Я теж той запис пам´ятаю.
Турчинов був єдиний, хто голосував ЗА звільнення Криму військовим шляхом. Всі інші були проти. Вони ще про США там говорили, які ніякої підтримки нам не надали.
Ответ дляСоната любви
поезд юли давно уже ушел.
популизм и не более.
а может и приближающиеся выборы.
популизм и не более.
а может и приближающиеся выборы.
то кого поставим в президенты.а ну ка просветите народец
Espresso_caffe• 27 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
поезд юли давно уже ушел.
популизм и не более.
а может и приближающиеся выборы.
популизм и не более.
а может и приближающиеся выборы.
но высказано альтернативное мнение, хотя оно нереализуемо
ёжовые рукавицы• 27 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Я ее ненавижу. Путлера приведет , сука.
Теж пам´ятаю, як вона в кремль на поклони шастала, курва.