Krasotka-d9fd• 27 декабря 2023

Як Вам промова Тимошенко?

Едина, хто підтримує неприйняття цього закону.
Filomena• 27 декабря 2023
Ответ дляliss
Ну если выбирать между нынешним и Ю .. отдам голос за нее ))
Газова принцеса погугліть. Інформація зараз доступна.

Нина____• 27 декабря 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
вона помирала від онкологічних болей...дура тупорила вибачте за грубість
Актриса. А что такого? Сейчас актёр у нас. Талантливая нация у нас, ой)
Марипосса285747• 27 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Теж пам´ятаю, як вона в кремль на поклони шастала, курва.
Может на это и расчет у путлера? Эта смерть с косой, майдан.. не знаю что думать
ти зробив внесок ЗСУ• 27 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
ви прям думаєте доречно ’’шастала’’ в минулому часі?
я думаю, це ще й теперішній і майбутній. і взагалі як презент перфект в англ.мові.
liss• 27 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Та знаю я . То что сейчас происходит более вопиюще.
Filomena• 27 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Ви правильно думаєте.
Питання про що думали можновладці два роки?
seami• 27 декабря 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Европейцы солидарны, в том, что не есть нормой нарушение прав человека
Я не про європейців. Про Порошенка депутатів, його партію. Чи вона вже не так називається? Їх голоси ще щось вирішують у прийнятті чи ні?
lady.dziu2011• 27 декабря 2023
Ответ дляСветлый День
Говорить она умеет
Хочу щось добре робить, зе є чому повчитися
WomAnn• 27 декабря 2023
Буду голосовать за кого угодно, лишь бы против ЗЕ. 73% - привет!

ёжовые рукавицы• 27 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Прихильників її ще багатенько, майже 20 років мріють про її прихід до влади
Нина____• 27 декабря 2023
Ответ дляRobbingHood
Чюююдо. Юля встала!!!!!! Бля, помню эту истерию и сейчас истерю в смысле поржать
А я помню этот пи..ц, когда яйценюк ей звонил и радостно сообщал по телефону, уже помню дословно. Мне хотелось выйти в окно от этого цирка на дроті. И она потом на каблуках после коляски на сцене.
ёжовые рукавицы• 27 декабря 2023
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
Та не перебільшуйте її значимість, нахер вона там зараз здалася.
Espresso_caffe• 27 декабря 2023
Ответ дляliss
а зря, если вслушаться в ее слова, то толкового там ничего нет, вода водой

в устах рабочего политика предложение по плану Б должно было звучать несколько иначе.

вместо ’до мене звертаються підприємці з проектами військового виробництва, які потребують підтримки держави ’ должно было звучать следующее ’наша фракція передає до розгляду міністерства оборони 5 проектів, наданих підприємцями до виробництва такої-то зброї в такій-то кількості, сумма фінансування така, ми залучили 50% фінансування від наших донорів, вимагаємо розгляду та винесення рішення у строк до...’
ти зробив внесок ЗСУ• 27 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
я думаю в нинішній ситуації згодяться і на її кандидатуру в якості кондома.
до цього в неї гарно виходило підмахувати хуйлу, і головне - так патріотично-українсько.
Espresso_caffe• 27 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
в платье с молнией до попы подписывать ’газову угоду’
Нина____• 27 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305
ну, она не единственная. ЕС не будет тоже поддерживать этот закон, Гончаренко вон готов вносить правки. Та и в Слуге народа тоже не все так однозначно.

Тимошенко огромный респект за то, что она первая в слух из политиков спросила про президента про план Б и про то, что нам меньше русских и, если мы мобилизируем сейчас 500 000, через год еще, а что дальше? где цель всего движа этого?
За это ей огромное уважение. Эту тему пора вносить в публичное пространство
Кстати, да, за план Б ей респект конечно, но никто ей его не озвучит)) они что, дураки? План Б для них- это смыться из страны. Вот и весь план.
lady.dziu2011• 27 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Лубінець вважає ,що деякі норми закону про мобілізацію суперечать Конституції.
За його словами ,коли законопроект буде отримано ,офіс уповноваженого його детально вивчить та робитиме ’свої заперечення’.
Деякі? Там все перечить Конституції. А поки вони всі триндять , повістки роздають і роздають. Треба просто знімати спец броні з цткашників і ментів , і хай чешуть на ротацію з хлопцями
liss• 27 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe

Мне интересен тот кто закончит кровопролитие наших людей .
liss• 27 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Сейчас поверьте эти 73 % сделают то же самое 😹

ти зробив внесок ЗСУ• 27 декабря 2023
Ответ дляliss
так блюля - одна із причин цієї війни.
Filomena• 27 декабря 2023
Ответ дляliss
Хто?
Путинннн!
liss• 27 декабря 2023
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
так блюля - одна із причин цієї війни.
Її внесок теж є .
MashaizDusha• 27 декабря 2023
чогось згадалося ’вам пора лєчиться елетрічеством’.
Хтось в комі був останні 15 років, не пам´ятає як гарно ГОВОРИТЬ Тимошенко? і що? ну говорила, говорить і буде говорити, а толку? багато вона зробила хорошого, коли при владі була? Тисячу роздала.
Filomena• 27 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Є що згадати. Де б ми ще тоді такі наряди і сумки побачити як не у нашої «вона працює»?
ти зробив внесок ЗСУ• 27 декабря 2023
Ответ дляliss
Її внесок теж є .
у війну? звичайно ж. я про це ж і пишу.
на один щабель з яником і медведчуком я б не поставила, але в будь-якому випадку саме з їхньої пісочниці вона.
lady.dziu2011• 27 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe

В їх фракції 30 калік. Ви гадаєте слуги щось пропустять? Дуже сумніваюсь
trickywicky• 27 декабря 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Они-защита и страховка власти
Вы думаете зачем их держат в таком количестве?
Поліція з народом?
liss• 27 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Хто?
Путинннн!
Он не закончит , мяса много . Переговоры / договоренности смогут . Если страна и дальше будет без оборонки .. то ожидаемы повторы .
Нина____• 27 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
Добре, ненавидите ви її...Ну а хто подобається у владі?
Почему?Мне она на днях очень сильно понравилась. Тут и чёрта лысого полюбишь скоро. Такая хитрая по- женски, умела обходить острые углы- хорошие качества для дипломата.
Allize_di• 27 декабря 2023
Не єдина, сьогодні також бачила якось депутата, який проти виступав.