Барабасиха• 28 декабря 2023

Що робите, коли відчуваєте, що ви на грані?

Останнім часом все частіше знаходжусь в режимі виживання, відчуваю, що зовсім мало сил лишилось. Проблеми, переживання і зриви були завжди, але так довго в нокауті я не лежала. Зараз буквально розумію, що практично не маю сили боротись і хочу лише зникнути.
Дівчата, любі, як ви виходите з такого стану, що робите? Я дуже чітко розумію, що як ніколи близька до того, щоб наробити дурниць, і що далі я так не зможу(
Like-995b• 28 декабря 2023
Ложитесь спать

Пилосмок працює• 28 декабря 2023
Лягаю спати
Аноним_1857• 28 декабря 2023
Лягаю спати
Летала_НаМетле• 28 декабря 2023
Ложусь спать.
Взяла 2 дня отпуска, тупо сплю и ем мандаринки. Потихоньку возвращаюсь в ум
Простоваля• 28 декабря 2023
Зараз після новин на грані як на початку війни. Тільки вичухала себе з того стану і знов впала. Посивіла майбуть за ніч
Качка в тапцях• 28 декабря 2023
Включаю фильмы и сериалы, которые любила смотреть в то время, когда была абсолютно беззаботна и счастлива. Помогает.
автор Барабасиха • 28 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
Ложитесь спать
Так, я рятуюсь на якийсь час сном, і хочеться спати все довше і довше. Але по пробудженню наче знов каменем по голові
Чесно, якогось ранку подумала, що краще було не прокинутись
Лагшмивара• 28 декабря 2023
В мене два варіанти - психолог -1500 грн
Алко -300
В обох випадках діє
автор Барабасиха • 28 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
Так, це правда, по відчуттях наче вдруге війна почалась

Первоклашка Я• 28 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
які новини?
Простоваля• 28 декабря 2023
Ответ дляЛагшмивара
Алко -300
В обох випадках діє
Ходжу і до психолога уже рік і алко і нічого не діє
ZavarzinaA• 28 декабря 2023
В сериал - с головой. Мозг отдыхает, потом нормально себя чувствую)
автор Барабасиха • 28 декабря 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Мені якось раніше допомагало, а зараз від них криє ще більше, бо розумію, що ця легкість втрачена
Скокмоно - стокнуно• 28 декабря 2023
Не було можливості щось зробити. Звільнилась інакше б вмерла.
рукиЖимолости• 28 декабря 2023
Почала читати Зеланда
І о май гот
Як же прекрасно жити )))))
Простоваля• 28 декабря 2023
Ответ дляПервоклашка Я
які новини?
Мобілізація. Маю двох підлітків
Страхованная• 28 декабря 2023
Надо переключиться. Выйти на улицу, в магазин, погладить кота, сходить в спортзал, выспаться, сходить в ванную..
Лагшмивара• 28 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
Тоді не знаю
автор Барабасиха • 28 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А я навпаки, з жахом думаю про вихідні без роботи( Бо якщо якесь робоче навантаження, то хоч на пару годин доводиться переключитись

Первоклашка Я• 28 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
Мобілізація. Маю двох підлітків
підлітку до мобілізації ще дуже далеко
ennSe• 28 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
що вам треба щоб радість пришла?? йдіть до цілі, щось робіть щоб з стану вийти, цілі робіть без яких ви не можете йти вперед. Якщо є борги, значить думайте сугубо тільки про них, якщо ви хворієте- сугубо думайте тільки про себе щоб вилічитись, ні нащо більше не витрачайте свою увагу. є причина- значит треба її довбати одну щоб виправити це, не відволікайтесь ні на що. Можна удалить советчицю ще.
Простоваля• 28 декабря 2023
Ответ дляПервоклашка Я
підлітку до мобілізації ще дуже далеко
Всі друзі вивезли дітей,всі...
Кудесница_с_пургеном• 28 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
Мобілізація. Маю двох підлітків
так у вас підлітки. їм ще в універ. з універу ніхто не забере.
не починайте крутити собі мозок. навіщо вам це зараз.
автор Барабасиха • 28 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
Ось із ванни вийшла, знову проплакалась під душем. Тепер знов печалюсь, але вже насухо. Ще глянула в дзеркало - лице розпухше, ніс червоний як у клоуна і наче вдвічі більший став..
Первоклашка Я• 28 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
Всі друзі вивезли дітей,всі...
В товарних вагонах ясно
Вишня на торті• 28 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
Яких новин?
ennSe• 28 декабря 2023
краще мати невроз чим апатию, при неврозі щось робиш і наче жива.
автор Барабасиха • 28 декабря 2023
Ответ дляЛагшмивара
Алко -300
В обох випадках діє
А як знайшли толкового психолога? Я сама про це думала, але серед такої кількості не знаю, як знайти нормального
Страхованная• 28 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
Вы можете посмотреть фильм или отдохнуть. На нос пофиг, вряд ли вам сегодня куда-то надо
Стрекоза любви• 28 декабря 2023
Автор, не знаю що вам сказати. На Порадниці, крім прикольних і життєвих тем дуже багато політичних токсів, які навіть звичайну тему перетворять-перемусолять на стільки, що здається завтра Армагедон. Можливо, вам потрібна інформаційна гігієна? Менше непотрібної інформації, спокійніше життя. Я зовсім не кажу що все прекрасно, мене теж накриває. Але зрозумійте, тут є «підготовлені» люди, які дуже професійно вміють натиснути на больові точки. Якщо на вас це впливає, робіть висновки.
Фільтруйте своє оточення як онлайн так і офлайн.
Мені щоб розслабитись допомагає алкоголь, зустріч з друзями. Шукайте якір, який буде вас тримати.