Барабасиха• 28 декабря 2023
Що робите, коли відчуваєте, що ви на грані?
Останнім часом все частіше знаходжусь в режимі виживання, відчуваю, що зовсім мало сил лишилось. Проблеми, переживання і зриви були завжди, але так довго в нокауті я не лежала. Зараз буквально розумію, що практично не маю сили боротись і хочу лише зникнути.
Дівчата, любі, як ви виходите з такого стану, що робите? Я дуже чітко розумію, що як ніколи близька до того, щоб наробити дурниць, і що далі я так не зможу(
Борщичок• 28 декабря 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
так у вас підлітки. їм ще в універ. з універу ніхто не забере.
не починайте крутити собі мозок. навіщо вам це зараз.
ух...какие мы оптимисты !
постою_послушаю• 28 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
А як знайшли толкового психолога? Я сама про це думала, але серед такої кількості не знаю, як знайти нормального
Если у вас мысли о том, что лучше было бы не просыпаться, то не стоит тратить деньги на психологов. Идите к психиатру, начинайте медикаментозную терапию, а потом уже можно и психотерапию подключать, если останется в ней необходимость
Скокмоно - стокнуно• 28 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
А я навпаки, з жахом думаю про вихідні без роботи( Бо якщо якесь робоче навантаження, то хоч на пару годин доводиться переключитись
У мене і в вихідні без роботи не обходилося. І вночі. І робота була постійно в такій кількості і темпі, що додому доїхати не було сил.
Лагшмивара• 28 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
Випадково знайшла, не шукала
На відпочинку познайомились
Вельшановна• 28 декабря 2023
Пью Бифрен, смотрю добрые теплые веселые фильмы. Помню, как пересматривала Друзья, когда месяц ждала сначала амниоцентез, а потом его результаты. Бифрен, правда, тогда нельзя было…
Кудесница_с_пургеном• 29 декабря 2023
Ответ дляБорщичок
ух...какие мы оптимисты !
ну так если не оптимисты, то тогда ноги в руки и валить, пока подростки.
смысла накручиваться вообще нет.