сама себе прекрасная• 30 декабря 2023
У вас на работе будет (был) корпоратив?
Как сейчас?
Результат:
вже голосів:
87 (63.5%)
Не будет
49 (35.77%)
Был
1 (0.73%)
Будет
Кучерявочка• 30 декабря 2023
Був стіл декілька годин. Замовили картоплю, шашлик, салати в найближчому кафе і випили шампанського
В нас рік був важкий, дуже багато роботи, нерви. Ми взагалі колективом не збирались, не сиділи за столом. То хоч в кабінеті декілька годин поспілкувались
палка-копалка• 30 декабря 2023
Був, але це просто вечеря без танців і концертів. Але ми такі дружні, що нам і без танців ок
палка-копалка• 30 декабря 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Был нормальный , половину вечера по фоткам вспоминали )
Всі не мають міри?
Ондатрова шуба• 30 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Всі не мають міри?
Если есть такая возможность , чего нет)
Два дня быстро прошли
палка-копалка• 30 декабря 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Если есть такая возможность , чего нет)
Два дня быстро прошли
А)) без халяви не маєте можливості напитись до втрати пам´яті. Це пєчаль канешно
ЖаннаНеАгузарова• 30 декабря 2023
У нас это называлось подведение итогов года. В ресторане, но без танцев.
Это первый раз когда мы собрались после коронавируса всем коллективом.
Война может быть ещё долго, а жизнь продолжается. Ну и коллектив у нас практически весь женский.
Куколка-мяуколка• 30 декабря 2023
Был в кафе, но без алкоголя, чисто стол для всех, посидели, пообщались, всё культурно
Valentina0701• 30 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
Не було, не на часі.
Такое дурацкое выражение. Зачем его везде лепить?
Valentina0701• 30 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
А даже если бы с танцами, то это что, преступление?
Valentina0701• 30 декабря 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не оправдывайтесь, в проведении корпоратива нет ничего плохого
палка-копалка• 30 декабря 2023
Ответ дляValentina0701
До чого тут злочин?((
В нас було в такому формотаті який влаштовував всіх.
ША! я прийшла!• 30 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Всі не мають міри?
Чому всі?
Одному навіть зарплату піднімуть у тричі за деякі фото.
палка-копалка• 30 декабря 2023
Ответ дляValentina0701
Ну як людям не часі. Вам не зрозуміло, що таке може бути? В моєї подруги клініка своя, її чоловік загинув декілька тижнів назад. Їй на часі?
палка-копалка• 30 декабря 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Чому всі?
краще відео))
Злюсь до кипіння• 30 декабря 2023
Не буде, у нас багато працівників на війні, закриваємо усі їхні потреби та допомагаємо госпіталям. Відсвяткуємо, коли переможемо
Там-тарарам• 30 декабря 2023
Одна з найбільших корпорацій в Україні. Не святкуємо ніяких свят, хоча компанія може собі дозволити.
ША! я прийшла!• 30 декабря 2023
Ответ дляValentina0701
Плюсуюся.
У нас була естрада, жива музика, співак, декілька пісень іноземною мовою, всі інші українською, жодної кацапії.
Всі задоволені.
Диви яка я пава!• 30 декабря 2023
Ответ дляValentina0701
Тому що у нас всіх війна, Карл.
Обнемашечка• 30 декабря 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Тому що у нас всіх війна, Карл.
Не у всіх як бачите
Прибираю щодня• 30 декабря 2023
Ответ дляГейТуда
Был. У нас 10 чел это администрация. Накрыли стол, посидели. Все.
А простому быдлу, хоть косточку , что бы погрызли