ТАЗератти• 30 декабря 2023

Мураєв, хто про нього щось знає?

Хто вже давно в темі, що можете про нього сказати?
Allize_di• 30 декабря 2023
Навіть не знаю що це

Veronika_100k• 30 декабря 2023
У кого уже рука к морде присохла под моим сообщением? 😂
lus_so• 30 декабря 2023
Шо, отощал мураєв на кацапському утриманні, хоче назад, в політики. Примітивний гебнявий балабол., такий собі янукович для середнього шкільного віку.
LyudaT• 30 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Якщо я не помиляюся, в нього економічна освіта, бо він дуже чітко вистроює алгоритмічні дії і бачить їх наслідки в будь-якому питанні
О, ви про того мураєва точно нічого не знаєте у ківи теж освіта була, може навіть економічна, хто ж його вже знає...