ОхиИВздохи• 01 января 2024

Що вам подарував коханий під ялинку?

Дама_с_караваем• 01 января 2024
Парфуми і книжки
Форс мажор• 01 января 2024
Давно хотела. Он взял, который с брильянтом, а я заказывала без. Их два варианта. Ценности этот малыш не несет, конечно, но приятно
Пиона• 01 января 2024
Мені здається не на часі писати про подарунки від чоловіків. Тому що багато інших чоловіків на фронті, багато поранених, загиблих. Така тема не етична по відношенню до дівчат, завдяки чиїм чоловікам ми живемо і орки по вулицям не ходять. Так що будь ласка, майте совість і не викладайте подарунки від чоловіків.
Rocka Rolla• 01 января 2024
Нічого, акцент у нас давно на дітях
PORKA• 01 января 2024
Ответ дляYanahapy
Ой ні. Теж купувала у ніх, така не приємна постіль
Наскільки ми всі різні. Я, навпаки, дуже задоволена. Хоча це ще тільки одна ніч, але приємно було спати, тканина ніжна, шовковиста, не парить.
PORKA• 01 января 2024
Ответ дляhrystia
Хороша постільна білизна Le Vele
Так, згодна. Також гарна. Ще до першої кризи 2008 року у них брала, деякі комплекти ще є. Вже втратили колір, звичайно, але цілі. Якість чудова.
hrystia• 01 января 2024
Ответ дляPORKA
Так. Служить роками.
Форс мажор• 01 января 2024
Я прошу у всех прощение за фото подарка. Ответила не читая тему. А тут девочки, про своих погибших мужей пишут.. извините меня. Обнимаю, каждую! Вечная память Героям! А тем, у кого мужья воюют - Ангела-Хранителя! Еще раз простите, к сожалению удаление платное , а я никогда не пополняла баланс и даже не знаю как это сделать
Дай подивлюся• 01 января 2024
Дитинку подарував)))
Домовенок Кузя• 01 января 2024
ботинки кожаные, которые хотела, заранее обговариваем такие вещи
Губка Боб• 01 января 2024
Дерево Лайма в вазоні, гарну білизну, сукню та букет тюльпанів.
Виннипуховна• 01 января 2024
Ничего .Как и я ему.Он пару лет ничего,а я в этом году начала.
Майор Медуза• 01 января 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Аляповатый заварник для чая и неприличный шоколад из секс-шопа 🥶
А що за шоколад?
Це він для себе?
Чи я не зрозуміла призначення?
Там-тарарам• 01 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Я вчора сама купила собі той подарунок, що саме мені зараз треба, бо чоловік того би не вибрав ніколи )
Дочка подарувала квіти
Де брали?
Доль Чекомбана• 01 января 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Парфуми і книжки
О, класний подарунок - книги. Бо самому треба шукати, вибирати, а тут вже читаєш і все. І парфуми також, якщо підійде
СhanelKa• 01 января 2024
Ответ дляТам-тарарам
Де брали?
В матасі
Дружная семейка• 01 января 2024
Немає коханого немає подарунків
Подвійна веселка• 01 января 2024
Ми не даруємо подарунки на НР, тому нічого. Почитала тему, перекину на дрони суму гіпотетичного подарунка. Акби ж це могло хоч трохи втамувати чийсь біль( Дівчата, знаю, що слова не допоможуть, тримайтесь. Як хочеться, щоб ця нечисть зникла з нашої землі, щоб перестали гинути наші хлопці.
Бжоли-бандерівці• 01 января 2024
Серебрянный браслет подарил. Оливье приготовил сам, помогал накрывать на стол)
Гербарія сушу• 01 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
Дитинку подарував)))
Это Вы вчера тему создавали про эякуляцию в 00:00 ?
Бла бла бла• 01 января 2024
айфон
забиякина• 01 января 2024
Ответ дляПиона
Після навколомобілізаційних тем теми про подарунки взагалі ніяк не чіпляють, повірте.
АфродитаПетровна• 01 января 2024
Ответ дляPORKA
Вона в реалі більш зелена, але зараз не можу більш яскравіше світло включити, чоловік вже спить)
Дуже гарна! Нехай довго вам служить.
PORKA• 01 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Дуже гарна! Нехай довго вам служить.
Дякую!
Червона калина• 01 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
Дитинку подарував)))
А чего фейспалмы наставили под ответом(
Ошеламиссимо• 01 января 2024
Ответ дляПиона
Не заходите в подобные темы, в названии прямым текстом говорится о подарках от мужчин, вот если бы называлась просто ’Что вам подарили на Новый год’ - то вот тут можно было придраться, так дарить могут друг другу родственники, друзья. И многие живы не благодаря тому, что кто-то там на фронте, а тому, что замужем за иностранцем или давно выехал. Не надо отвечать за всех, кто кого и за что должен благодарить
Ошеламиссимо• 01 января 2024
Macbook Air
Удачная• 01 января 2024
дайсон стайлер и айфон 15
Не гоню• 01 января 2024
Себе
Король дивана• 01 января 2024
Ответ дляНе гоню
Себе
А песню?