Рубаю олівлє• 04 января 2024
Яка зараз ситуація з виїздом, достовірна
Випускають багатодітних? Чоловік має йти до військкомату за уточненням. В загальному ніякої точної інфо не можна знайти
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
І ви думаєте, що все в березні буде ось прямо так, як в цю хвилину?
Звісно що ні. Але якщо якісь довідки дають то треба робити завчасно. Без метушні. Може їх взагалі не треба.
Яичница с беконом• 04 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
На кордоні з Угорщиною, багатодітних пропускають якщо їде хоча б з однією дитиною.
По угорському паспорту)
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Войско росіянською
Почитайте що написано польською
Пускаю бісики• 04 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
По угорському паспорту)
Та ні) по українському.
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Автор, ви хочете щоб ми з ним пішли?
Я питаю хто, що знає. Може є люди які вже робили такі довідки або перетинали кордон
Яичница с беконом• 04 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
Та ні) по українському.
По угорському легше))
успокойте_Меня• 04 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Автор, слідкую за тур агентом, вони своїм туристам рекомендують дзвонити/ писати ( у вас є час, то краще написати) на горячу лінію ДПСУ
Де ви зазначити ваші документи, вашу ситуацію. Вам там достовірно скажуть, чи всіх доків у вас вистачає і чи пропустять вас
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
І що ? Не пригодний
Виникали б питання про перетин?
Маурита• 04 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ясно. Нам то треба не зараз, а в березні на день народження до сина. Але хто знає скільки ті довідки роблять
Випускають, но виїзд з дітьми тільки.
Краще знайдіть чат в телегі Виїзд за кордон 2024 Україна, там актуальна інфо.
КаваЗМолоком• 04 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Мій має бронь від держави і проходив влк. Але бронь не дає ж можливість перетнути кордон
тобто, Ваш чоловік,,маючи відстрочку по багатодітності,, взяв і бронь на роботі? Ця ж бронь могла б комусь іншому знадобитися? чи я не вірно зрозуміла?
Моя улюблена страшко• 04 января 2024
Я їхала потягом на новий рік, пропустили і багатодітного і чоловіка, що супроводжував маму інваліда. Лише довго розглядали документи і питали мету поїздки.
Белая-и-пушистая• 04 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Виїхав вчора знайомий як супровідний інваліда, без проблем.
через какой пункт?