Водійка хімарса• 04 января 2024
Скільки часу гостювати підходить для вас?
Скільки часу ви зазвичай проводите у гостях? Наприклад, подруга покликала. Мені вистачає 2 години — може, трохи більше, з головою. Адже ще й дорога час займає, тим паче, якщо ви живете у різних містах. А зараз тривоги і як втрапиш у тривогу, то в метро просидиш ще додатково 2 години. В мене подруга ображається, що я мало гостюю, а мені 2 години взагалі достатньо. Не люблю сидіти до самого посиніння, так аби не весь день саме у гостях пробути, ще ж і свої справи якісь є, щось зробити треба. А як гостюєте ви?)
Бабця в мештах• 04 января 2024
Не люблю долго быть в гостях и не люблю долго гостей у себя. 3 часа с головой
Борщик• 04 января 2024
Зависит от людей. С некоторыми и в отпуске две недели, как один день пролетают, а есть такие кого и 15 минут сложно выдержать.
Моль Моллівна• 04 января 2024
Я вообще гостей не люблю. И сама ходить в гости не люблю. Лучше попереписываться. Обычно движняк минимум на 4 часа. Если из другого города, то с ночевкой
Медсестричка• 04 января 2024
Последнее время меня туда вообще фиг затянешь, даже, если рядом.
Мы обычно дольше сидим, часа 4, но мы в Буче живем, все близко, не нужно на метро ехать, а если что-то дальше, то все равно на машине ехать, не так напряжно.
МастерЮля• 04 января 2024
Я взагалі терпіти не можу їздити в гості, типу з квартири в квартиру. В кав´ярню, в кіно, просто погуляти з кавою, ввечері в бар - так, їхати додому до когось - ні.
Бджолина королева• 04 января 2024
В позапрошлом году ездила повидаться с матерью и братьями. Провела там дней 10
Дама_с_коготками• 04 января 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Мы приглашаем с ночлегом всегда.
Свингеры?
3@йk@• 04 января 2024
Мені теж 2-3 години вистачає. Хоча останнім часом стали більше подобатися зустрічі на нейтральній території, наприклад в кафе.