Kika-6655• Изменено 05 января 2024

Спіймати Кайдаша

Кто из сериала вас больше всего бесил?
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляBilolena
Щоб батьки не засудили вибір чоловіка, який не може жінку захистити і гарне життя забезпечити. Типу ´ми ж тобі казали´. Не могла дати слабину. Так думаю.
Ну не знаю. Навпаки б, з таким характером мала і в батьків відстояти.
Хоча, це ж кіно

Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
И родители Мелашки тоже не участвовали особо, будто пофигу
Їм не до того. Там ще менших купа по лавкам
злющий я• 05 января 2024
Мотря, свекруха, оба сыночка - козлы.
Актеры молодцы, сыграли убедительно.
завитушка• 05 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Та да. Навязався з тим весіллям. Хоча їй ще вчитись та вчитися. Дітей наробив. Притяг в дім до батьків, де над нею знущалися і не захищав. І повернув він її не тому , що любив. А тому, що як це так, жінка втекла і він з дітьми.
Ще й третю дитину хотів їй зробити, давай, каже народим сестричку.)
Да щас, подумала Мелашка.
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ длязавитушка
Да щас, подумала Мелашка.
ну хоч потім порозумнішала
завитушка• 05 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
ну хоч потім порозумнішала
Жалко шо другий сезон не знімали
автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ длязавитушка
Жалко шо другий сезон не знімали
Да) Где Мотря уже была бы свекрухой, вот он её звёздный час!
автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
ну хоч потім порозумнішала
Не заметила, что она поумнела, как была ребёнком так и осталась инфантильной.
Я понимаю, что свёклы, Лаврин и остальные родичи подза*бали, но а дети то причём? Кинула двоих и укатила в Киев.
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
у неї депресія була. Не зрозуміло б як ми в такому діяли. Плюс підтримки у неї не було.

автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляBilolena
Не, там именно упор на то, что она любит Карпа, не в боязни осуждения дело
автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Не, для меня лично это не оправдание. Можно было детей и с собой забрать. А она что? Посылочки слала... ну такое, горе-мать.
MaBka• 05 января 2024
Ох і бісила ця Мелашка, якесь недолуге. І Таня, підстилка. Подобаються Мотря і Карпо. Я взагалі в захваті від Цимбалюка, красунчик)
автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Да, кстати Мелашка осталась сам на сам со своими проблемами. Все её чмырили там и за человека не считали, даже родители самоустранились
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
Як би вона їх забрала? Їй би самій там в Києві більше пожити. Щоб стала сміливіша. І потім змогла забрати. ВОна он погодувати груддю не могла , бо свекруха забирала
автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляMaBka
Милашка слишком зелёная, дите-дитем.
А и в итоге эта нормально так устроилась потом, очень даже хорошо.
автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляMaBka
*Таня нормально устроилась
автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Та отож, вот эта нерешительность Мелашки, не самостоятельность, инфантильность и бесила. Хотя уже двое детей!
Например та же Мотря? Та же свекровь! А как огрызалась!
MaBka• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
Батю шкода, що його поклали
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
ну так вибачте, Мотря виросла улюбленою, випещеною донечкою.Має вищу освіту. Має тих, хто захистить. А Мелашка.. Батькам не дуже до неї. Для них вона прислуга і ’ в люди вибилася’ , бо в сусіднє село переїхала. Навіть школу насилу закінчила. Плюс вона така творча особистіть. (

автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляMaBka
Батю шкода, що його поклали
Батя тоже там хитросделанный. Помните как Карпо на него батрачил и своих денег не имел?
автор Kika-6655 • 05 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Как вы думаете она любила Лаврина? Я думаю, что нет, любви там не было. Симпатия, влюблённость, что угодно, но только не любовь
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
та да. мене також він бісив ізза цього
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
в такому віці) так, то закоханість. Романтична, чиста. Їм гуляти , зустрічатися. Канхвети букети. А не діти, свині , свекруха зміюка
Petrovna after 50• 09 января 2024
последний ’Майже одружені’ ,меня хватило на 10 серий ,как то все нереально и артисты наигранные, коменты под сериями умиляют