Кто из сериала вас больше всего бесил?
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляBilolena
Щоб батьки не засудили вибір чоловіка, який не може жінку захистити і гарне життя забезпечити. Типу ´ми ж тобі казали´. Не могла дати слабину. Так думаю.
Ну не знаю. Навпаки б, з таким характером мала і в батьків відстояти.
Хоча, це ж кіно
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
И родители Мелашки тоже не участвовали особо, будто пофигу
Їм не до того. Там ще менших купа по лавкам
Ответ дляSunny Hanny
Та да. Навязався з тим весіллям. Хоча їй ще вчитись та вчитися. Дітей наробив. Притяг в дім до батьків, де над нею знущалися і не захищав. І повернув він її не тому , що любив. А тому, що як це так, жінка втекла і він з дітьми.
Ще й третю дитину хотів їй зробити, давай, каже народим сестричку.)
Да щас, подумала Мелашка.
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ длязавитушка
Да щас, подумала Мелашка.
ну хоч потім порозумнішала
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
Не заметила, что она поумнела, как была ребёнком так и осталась инфантильной.
Я понимаю, что свёклы, Лаврин и остальные родичи подза*бали, но а дети то причём? Кинула двоих и укатила в Киев.
у неї депресія була. Не зрозуміло б як ми в такому діяли. Плюс підтримки у неї не було.
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
Не, для меня лично это не оправдание. Можно было детей и с собой забрать. А она что? Посылочки слала... ну такое, горе-мать.
Як би вона їх забрала? Їй би самій там в Києві більше пожити. Щоб стала сміливіша. І потім змогла забрати. ВОна он погодувати груддю не могла , бо свекруха забирала
Ответ дляSunny Hanny
Та отож, вот эта нерешительность Мелашки, не самостоятельность, инфантильность и бесила. Хотя уже двое детей!
Например та же Мотря? Та же свекровь! А как огрызалась!
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
ну так вибачте, Мотря виросла улюбленою, випещеною донечкою.Має вищу освіту. Має тих, хто захистить. А Мелашка.. Батькам не дуже до неї. Для них вона прислуга і ’ в люди вибилася’ , бо в сусіднє село переїхала. Навіть школу насилу закінчила. Плюс вона така творча особистіть. (
Ответ дляSunny Hanny
Как вы думаете она любила Лаврина? Я думаю, что нет, любви там не было. Симпатия, влюблённость, что угодно, но только не любовь
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
Батя тоже там хитросделанный. Помните как Карпо на него батрачил и своих денег не имел?
та да. мене також він бісив ізза цього
Sunny Hanny• 05 января 2024
Ответ дляKika-6655
в такому віці) так, то закоханість. Романтична, чиста. Їм гуляти , зустрічатися. Канхвети букети. А не діти, свині , свекруха зміюка
Petrovna after 50• 09 января 2024
последний ’Майже одружені’ ,меня хватило на 10 серий ,как то все нереально и артисты наигранные, коменты под сериями умиляют