Видящие_помогите• вчера в 14:40

Мобілізувати жінок без дітей

❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну

Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.

Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів: 263
За
Проти
Всміхайлик• 1 час назад
Ответ дляОно само купилось
а судьи кто? свалившая в закат автор?
Люди живущие рядом

ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
И они должны быть готовы, что надо страну защищать.
Ваші мрії і бажання так і залишаться ними. В цій країні ніхто і нікому нічого не винен, крім батьків (с) слова потужного
Оно само купилось• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Люди живущие рядом
так а что автор распинается тогда, она в закат свалила, гражданство поменяла ей то что за печаль, чем украинки занимаются?
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляТрохи злякана
Жінки репродуктивний вік хай буде до 50 років, хоча іноді народжують і після цього віку, тобто обовязок згідно Вашого волання у бездітних жінок настане після цього віку. Чисто за фізіологічними і фізичними показниками ким вона буде у війську на вашу думку?
Ніби ж війна дронів зараз, хіба ні? Чи ви зібрались битись врукопаш багнетом? Це ж у 18 сторіччі лишилось ніби…
Королева ганделику• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Так определитесь уже, защитать страну или «чужие ж…ы», а то вы в зависимости от контекста пишете разное.
А если вас и ваших детей, как вы писали ранее, защищает ваш муж, то какие претензии к чужим матерям, их дочерям или просто бездетным женщинам?
Если все же не только ваш муж, то вы лично должны за зашиту ваших детей и тем десяткам, если не сотням тысяч мужчин, у кого еще нет детей или у кого их уже нет из-за войны.
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ну так значить, ви готові жіночок 50+, 55+ послати😃?
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Я ж не знаю, це якщо петиція набере відповідні голоси, та якщо закон напишуть, та проголосують. Тоді і вирішать. Це ж не я її створила :)
Н@Диете• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
А хто це?
Жена орденогосца пикалова из квартала. Там ещё есть жонушка гэроя кошевого-она пойдёт?
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ніхто цей брєд навіть розглядати не буде)

автор Видящие_помогите • 1 час назад
Зачепила на свою голову бездітних. Страшніші за мам двох янголят…
Короче я так зрозуміла, що воювати в нас хочуть тільки чоловіки. А ви їх тільки відправляти будете на кордони 91 року з дивану.
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Побачимо.
Н@Диете• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я громадянка іншої країни, я не використовую і не планую використовувати українське громадянство.
Вы решили , что вы одна такая умная?
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляН@Диете
Вы решили , что вы одна такая умная?
Така це яка? 😱
Королева ганделику• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ви одна страшніша за усіх мам янголят та бездітних разом узятих. Громадянка іншої країни з чоловіком-іноземцем, і діточками, котрі ніколи не воюватимуть за Україну, проте якій надто «болить» те, що недостатньо пролилося крові українців. Не здивуюся, якщо ви пишете з рф.
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляКоролева ганделику
Капець. Ви себе читаєте?
Тобто якщо ще одного хлопця заберуть, чиєгось тата, наприклад - то ок, життя буремне.
А от якщо вас….
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляН@Диете
Це ж залежить від наявності дітей. Це ж питання ніби закрили, хіба ні?
Королева ганделику• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Капець. Ви себе читаєте?
А от якщо вас….
Вкотре вам повторювати не маніпулювати та не приписувати мені власних фантазій?
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Помиляєтесь, у багатьох якраз є діти, просто в одних не поїхала ще криша, на відміну від тих, хто хоче побільше категорій покласти в могилу, хоче м´яса і крові
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Тю, так ви громадянка іншої країни, що вам тоді до чужих чоловіків і жінок?

автор Видящие_помогите • 59 минут назад
Ответ дляКоролева ганделику
Про які маніпуляції іде мова?
Хлопців тягнуть кожен день. І вам це ок. А от коли на вашу дупку косим оком поглянули…щоб трохи розбавити потік чоловіків. То це точно кровожери були, не іначе. Нелюди.
Сплюшка• 59 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я не дуже розумію - а що не так? Вона не захотіла народжувати, живе своє найкраще життя. Хай йде захищати Батьківщину. Я вже підписала.
иди сдохни первая
ШобВам_КакНам• 58 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Про які маніпуляції іде мова?
Хто сказав, що це ок? Якраз це не ок. Почитайте хто тут хоче, щоб такі воювали+хлопці. Якраз а-ля жіночки воєнних з дітьми
Королева ганделику• 58 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Про які маніпуляції іде мова?
Ще раз: читайте всі мої відповіді вам, замість нахабно брехати і додумувати за інших те, чого немає.
автор Видящие_помогите • 57 минут назад
Ответ дляСплюшка
иди сдохни первая
Дивно, ніби в сусідній темі тут ухилянтів шукають… та багатодітних батьків. А тут диви скільки здорової агресіі. Її б в інше русло…
Сплюшка• 57 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Як раз давно вже не живу в Україні.. а жінки які живуть - мають захищати.
вас надо вернуть на место защищать
ШобВам_КакНам• 56 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Звідки ви собі так вирішили?
автор Видящие_помогите • 56 минут назад
Ответ дляСплюшка
вас надо вернуть на место защищать
Я ніби казала і вже не один раз. Якщо це станеться в моїй країні - я і думати не буду. І вести себе так, як ви - це просто принизливо. Але ви свій вибір зробили… я вже казала про окремий котел в пеклі.
Сплюшка• 55 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
А Украина - не твоя країна?
ШобВам_КакНам• 55 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Тоді чого ви до України причепилися, раз це не ваша країна? У вас прав немає тут щось доказувати, бо ви ніхто для цієї країни
Королева ганделику• 54 минуты назад
Ответ дляВидящие_помогите
Окремий котел в пеклі зачекався саме на вас за усе те, що ви тут колотите.