Грабля• 05 января 2024

Як піти від чоловіка-аб´юзера?

Добрий день. Потрібна порада. Мій чоловік - типовий побутовий тиран. Знецінює, принижує, ображає. У шлюбі 16 років. Дітей немає. Чаша терпіння переповнена, вирішила розлучатись. Але вся проблема в тому, що працюємо разом, а на роботі я його начальниця. Роботу свою дуже люблю. Розумію, що розлучення спровокує скандали на роботі з чоловіком, а це моя репутація. Живу в його квартирі. Маємо спільні заощадження, але якщо сказати про те , що я йду, не дасть ні гривні. Як бути?
ТаПрямТам• 05 января 2024
У меня психопат что делать? Могу начать обсуждать проблему - аккуратно издалека, его начинает это заводить е нему претензии и начинается ор и скандал(((

ТаПрямТам• 05 января 2024
Ответ дляГрабля
У мене теж немає слів. Часто хочеться просто сісти на потяг і поїхати кудись назавжди... Модель спілкування на роботі зовсім інша. А вдома ’ти винна’, ’все через тебе’ , ’ туди не підеш’, ’це тобі не потрібно’. І так щодня
Если у вас нет детей то вы так и можете сделать..
ТаПрямТам• 05 января 2024
Вам скорее всего и работу придется сменить(((

Много у вас завязано
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляТаПрямТам
Я думаю, в поезд можно и с детьми сесть. Искать работу и обустраиваться в чужом городе. Начинать все с нуля. В стране война. В голове каша.
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляТаПрямТам

Много у вас завязано
Да, потому что знаю, что, если ему будет нечего терять, начнет агрессировать, вставлять палки в колеса, конфликтовать. Работать вместе, наверное, не вариант.
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляТаПрямТам
Это мне тоже знакомо. Глаза стеклянные и скандал.
Масіус• 05 января 2024
Ногами вперед
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляМасіус
Ногами вперед
Якось страшно звучить
AmazingLady• 05 января 2024
Ответ дляPavel575
Начальниця яка не має власного житла?
А все начальницы имеют его по умолчанию?

ТаПрямТам• 06 января 2024
Ответ дляГрабля
Отож
ТаПрямТам• 06 января 2024
Ответ дляГрабля
Скорее всего так и будет