Грабля• 05 января 2024

Як піти від чоловіка-аб´юзера?

Добрий день. Потрібна порада. Мій чоловік - типовий побутовий тиран. Знецінює, принижує, ображає. У шлюбі 16 років. Дітей немає. Чаша терпіння переповнена, вирішила розлучатись. Але вся проблема в тому, що працюємо разом, а на роботі я його начальниця. Роботу свою дуже люблю. Розумію, що розлучення спровокує скандали на роботі з чоловіком, а це моя репутація. Живу в його квартирі. Маємо спільні заощадження, але якщо сказати про те , що я йду, не дасть ні гривні. Як бути?
Сплюшка• 05 января 2024
Звільніть його і йдіть з квартири

Сама не знаю• 05 января 2024
Расставить приоритеты для начала
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляСплюшка
Звільніть його і йдіть з квартири
Для звільнення потрібні підстави, це державна установа.
Стрекоза любви• 05 января 2024
У вас немає дітей, є робота. Судячи з того, що ви керівник, на оренду вистачить. А що значить не дасть ні гривні? Вони в нього під замком чи на карті? Візьміть свою долю, а далі говоріть про розлучення.
Муркошечка• 05 января 2024
Со стороны так все просто. У меня тоже тиран но я ещё и родила инвалида,от него и теперь зависима. Так что ваша ситуация мне кажется простой. Без отягощающих
всегдаДаДа• 05 января 2024
Підготуватись, забрати свої заощадження і тихенько піти. На роботі він вам нічого не зробить, бо побоїться її втратити. Впевнена га роботі він з вами зовсім інший, тому і відривається на вас дома. Вас ніщо не повязує, у вас немає дітей, тихенько поки його немає вдома зібрались і пішли. Якщо ви це будете робити демонстративно, то він затіє сварку і ви не підете звідти.
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую, теж до цього схиляюсь.
Опля Картопля• 05 января 2024
На роботі як себе веде? Паінька? значить боїться її втратити і ніякого скандалу не буде
Плакулька• 05 января 2024
Збирайте кошти, спробуйте висмикнути з загальної заначки, знаходите квартиру і переїзжаіте подаєте на розлучення
Йому кажете, а можете ще на телефон його вибрики записати, кажете як почне на роботі скандали то ви оприлюдните його коники

автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Дякую за Вашу історію, тримайтесь.
любименькая• 05 января 2024
Море информации о том, как правильно уходить.Если коротко - то о своих планах не говорить, даже намеком.Увы, знаю случаи когда жертву абьюза убивали при попытке уйти .Продумайте где жить, как незаметно под видом расхламления перевозить вещи и т.п.Вам в разы легче, нет детей.Если вы его начальница - вариант увольнения не рассматривали ?Варианты есть, думайте, читайте, анализируйте
Кили и Манджаро• 05 января 2024
Ви директор школи,а він вчитель?
всегдаДаДа• 05 января 2024
Ответ дляГрабля
Дякую, теж до цього схиляюсь.
Не вдумайте погрожувати йому що підете, бо чи грошей чи документів не знайдете. Спокійно зберіть документи, заощадження тихенько перенесіть куди ви можете до мами, до подруги в сейф на роботі, а потім збирете речі коли його не буде, потім поставите перед фактом. Якщо буде погрожувати скандалом на роботі не ведеться, можете сказати що і такому разі ви найдете підстави щоб його звільнили. Такі люди розуміють тільки силу.
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ длялюбименькая
Спасибо, уволить человека только кажется просто...
Сама не знаю• 05 января 2024
Ответ дляМуркошечка
К чему это? Сейчас вам должна написать мать двоих инвалидов, чтоб ваша ситуация вам и окружающим показалась обычной?
всегдаДаДа• 05 января 2024
Ответ дляГрабля
Так знайти підстави у державній установі важко, але змусити можна . На роботі ви не сама, він буде вести себе як потрібно.
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ви директор школи,а він вчитель?
Чому Ви так вирішили?:)
Pavel575• 05 января 2024
Начальниця яка не має власного житла?
любименькая• 05 января 2024
Ответ дляГрабля
Нет, не просто.Работаю в консалтинге, нюансы знаю .Но если место жительства сменить легко, то с работой нужно думать.Мы не знаем какой он и как ведёт себя на людях и как поведет себя после вашего ухода.Это знаете только вы .И тут важно предугадать его действия.

Кили и Манджаро• 05 января 2024
Ответ дляГрабля
Чому Ви так вирішили?:)
Відкриваю в себе здібності провидці ;)
Ласковая_львица• 05 января 2024
Ответ дляГрабля
Рассмешили...
Как сделать ФРД, знаете?
Любого человека можно подловить на всём, чём угодно.
Крижана бурулька• 05 января 2024
группа на ФБ - стоп абьюзер. психопат, там много советов
Кили и Манджаро• 05 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Бестолковая то группа. Там только панику и паранойю наганяют.
Муркошечка• 05 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Мне как-то в юности один мальчик сказал, что у него больная сестричка, которую мама отдала в интернат и они с мамой ее проведывают. Вот он говорил, что когда выходит из того дома, все проблемы вне этой ситуации ему кажутся разрешимы и, все преодолимо, если есть здоровье. И он говорил что никогда не жалуется потому что в голове есть картина где настоящая безысходность. Я не обесцениваю боль автора. Пока все здоровы ситуацию возможно изменить без ущерба для психики, без травмы.
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Відкриваю в себе здібності провидці ;)
Закривайте:)
Додаю напруги• 05 января 2024
Ответ дляГрабля
Дякую, теж до цього схиляюсь.
Відправте його у відрядження, щоб мати більше часу
Закуйовджена життям• 05 января 2024
Чесно, в мене нема слів!)
Ви його керівник - і він вас принижує!!!
Оце так.
Тану на сонці• 05 января 2024
Для начала тихонько организовать его перевод или увольнение, а потом разводиться
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Чесно, в мене нема слів!)
Оце так.
У мене теж немає слів. Часто хочеться просто сісти на потяг і поїхати кудись назавжди... Модель спілкування на роботі зовсім інша. А вдома ’ти винна’, ’все через тебе’ , ’ туди не підеш’, ’це тобі не потрібно’. І так щодня
Закуйовджена життям• 05 января 2024
Ответ дляГрабля
Поки не народили - біжіть, будь ласка.
Я від такого народила.