Дуб береза• 07 января 2024
В каждой теме про детей
Находятся люди, советующие бить ребенка !!! Неужели у нас законодательно это разрешено?Неужели нет на таких людей никакой управы и это насилие считается в обществе нормальным и подаётся как обычный метод воспитания🤯
Дівчина заглядєніє• 07 января 2024
Нигде такого не читаю, на каких форумах вы сидите? Еще в моем детстве мама всегда говорила детей бить нельзя а сейчас так вообще это подсудное дело, меняйте окружение
Синиця у спідниці• 07 января 2024
Законодательно это запрещено, только сложно проконтролировать. А так прав лишают наверное рано или поздно.
Дуб береза
• 07 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Окружение форума поменять?
Крихітка на всі• 07 января 2024
Ответ дляДуб береза
фото
Маргиналы какие-то , если ребёнка не воспитали битье не поможет, а старше станет ещё и сдачу даст
Крихітка на всі• 07 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А мене били
Зараз питаю батьків: навіщо??? Мовчать
Потому что их били и они решили что так нужно воспитывать.
Дуб береза
• 07 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А мене били
Зараз питаю батьків: навіщо??? Мовчать
Напевно тому що їх так само били?
Слухи-руки не распускаю• 07 января 2024
А ще, мене били за погані оцінки у молодшій школі, але самі батьки навчалися поганенько
Йду зі школи з мамою, отримала за поведінку ’неуд’ і розумію, що зараз мене будуть бити...
Дуб береза
• 07 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Вы сарказм не различаете совершенно?
Подобные комментарии не только в этой теме, почти в каждой теме где спрашивают совет про воспитание или жалуются на поведение ребенка.
Слухи-руки не распускаю• 07 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Мама вчилася на 3-4 її не били, бо ніколи було. Вона з села, там роботи багато і вона казала, що через це погано вчилася. Але моя сестра також з цього села і вчилася добре. Хто хоче, той вчиться і не важливо з села чи міста
Слухи-руки не распускаю• 07 января 2024
Ответ дляДуб береза
Напевно тому що їх так само били?
Не били
А я маю тепер своїх бити??
За що? За двійку?
А я маю тепер своїх бити??
За що? За двійку?
Не будь КакСвета• 07 января 2024
Ответ дляДуб береза
Судя по стилю речи многих советчиц, 30-40% форума из сел, а там это распространенная тема
AmazingLady• 07 января 2024
Нет такого в каждой теме, не перкручивайте и не перевирайте.в каждой теме находится та что искажает информацию
Крихітка на всі• 07 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Якби ті оцінки ще на щось впливали у житті. Сильно багато дали вашій сестрі ті оцінки. Я гарно вчилась, але зараз у державній установі заробляю набагато менше ніж мої однокласники які погано вчилися, але зараз мають власний бізнес . Це такі умовності ті оцінки, ніхто не знає як складеться життя. Але те, що вас били вы запам´ятали назавжди
Дуб береза
• 07 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Вот одна как раз ниже ответила пост 17)
Слухи-руки не распускаю• 07 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Я школу закінчила дуже добре. Маю дві вищі освіти. Нічого воно мені не дало
Чим старше, чомусь згадую це і не розумію навіщо??? Батьки мовчать
Мені цікаво, ні, мене мучить це питання
В молодшій школі більше не за оцінки, а за поведінку. Ну малі ще, то ручка впала, то десь повернувся, то розмовляла, ну таке...
Мені цікаво, ні, мене мучить це питання
Крихітка на всі• 07 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Мені цікаво, ні, мене мучить це питання
Співчуваю вам, насправді ці дрібниці не вартували тих переживань, які ви мали коли були дитиною. А потім під старість такі батьки хочуть щоб їм не в морду дали бо вони щось розбили чи роздили, бо недобачають, а щоб їх любили та цінували. Все таки вік це на значить розум.
Дуб береза
• 07 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Мені цікаво, ні, мене мучить це питання
Це жах просто, це така травма на все життя - насправді Ваше питання до себе а чи взагалі ваші батьки вас любили?Це так боляче.Моя мама вибрала інший спосіб: повний ігнор і образи які тривали місяцями.
ВільнаНазавжди• 07 января 2024
Потому что многие люди на самом деле не созданы доя родительства.Клепают, потому что ’надо ребенка’, ’ так получилось’.Дети им эти 300 лет не снились, а лупить это наипростейший способ получить ребенка поудобнее.Чтоб не напрягал и свою жизнь жить не мешал.Родили и ждут, скорее бы садик- спихнуть.Потом школа- там сразу все должны.И возводят в подвиг, что дают ребенку что поесть и во что одеться...А, то что воспитание это не тарелка борща и новые штаны...А, еще главный помощник суперродителей: планшет.Можно не говорить вообще с ребенком.Вон суп, надень шапку, отстань и иди в планшет поиграй.А создашь проблему, то отгребешь.
Это машину водить, то права надо.А наклепать ненужных детишек можно легко.
Слухи-руки не распускаю• 07 января 2024
Ответ дляДуб береза
Думаю не любили
Мама народ ла мене від чоловіка, якого не кохала, швидко розвелася. З 6 років в мене був вітчим, не скажу що він мене ображав, більше робив що мама казала, напевне. Бити - значить бив. Коли стала підлітком, била мама, поки я не дала здачі
Топтунша• 07 января 2024
А в кожній темі про стосунки з чоловіком порада піти від нього. Це специфічний форум
Дуб береза
• 07 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Думаю не любили
Дуже шкода що Вам пришлось таке пережити.Нехай у Вашій власній родині панує тільки любов, взаємоповага і гармонія!
Дуб береза
• 07 января 2024
Ответ дляТоптунша
Дорослі люди це інше, у них є паспорт, є право жити окремо або разом, а кожна дитина вона беззахисна і якщо її ображають дома або буллять в школі, то вона не може просто звільнитись і піти.От що страшно!
Слухи-руки не распускаю• 07 января 2024
Ответ дляДуб береза
Дякую
Викасикрет• 07 января 2024
Ответ дляДуб береза
Окружение форума поменять?
Так троляк ніхто не відміняв
Почитайте тему про ’гроші в роддомі’