Ми вже знаємо, що можна прочитати склад крему і вже знати, що буде.
Результат:
вже голосів:
11 (61.11%)
Не знаю
2 (11.11%)
Гліцерин
2 (11.11%)
Гіалуронова кислота
1 (5.56%)
Мінеральні олії
1 (5.56%)
Рослинні олії
1 (5.56%)
Від усього
0 (0%)
Диметикон
Natalia Счастливые покупки.• 07 января 2024
Ответ дляВіруся
Ні від чого. Навпаки борюся з її жирністю все життя, навіть у свої майже 50.
Всю жизнь жирная кожа с акне, пропила курс изотретиноина и всё, уже больше года жирности нет, даже периодически сухие участки есть.
torbochki.in.ua• 07 января 2024
Ответ для40ка
Ретинол?
Ого, я про таке не чула ніколи, в мене він тільки пощипував шкіру
І мені теж щипає і може бути подразнення від нього, тому довго підбирала, підійшов Медік8.