Guchixa• 07 января 2024

Через 20 років

Якби Ви жили у майбутньому через 20 років в Україні, що порадили би собі сьогодні?) Така собі психологія)))) Тільки вчусь)
Леска• 07 января 2024
Купувати долари ще по 4.5 тре було
Леска• 07 января 2024
Як на мене ваше питання трохи некоректне з точки зору логіки.
Fotografkiev• 07 января 2024
Звідки я знаю що буде через 20 років? Треба у минуле повертатися, а не майбутнє, щоб радити
автор Guchixa • 07 января 2024
Ответ дляFotografkiev
Я вам поясню. коли відповісте
автор Guchixa • 07 января 2024
Ответ дляЛеска
Тут не про логіку, потім поясню) Головне відповідь)
МашМааш• 07 января 2024
Ничего не понятно
Вы имеете ввиду, если бы я точно осталась тут и Украина бы точно существовала?
Леска• 07 января 2024
Ответ дляGuchixa
Відповіді нема через некоректну постановку питання.
Якщо коротко-що ви самі собі сьогодні можете порадити?
lecha• 07 января 2024
Ответ дляGuchixa
Я вам поясню. коли відповісте
Розлучитись
Natal_ka91• 07 января 2024
Я не зрозуміла питання... ви маєте на увазі щоб я робила через 20 років і що я можу порадитися собі зараз?
Marymer• 07 января 2024
Ну если я через 20 лет все еще жива, и в Украине, то, как минимум ночью можно спать и в паркинге от ракет не прятаться. Недосып очень на меня влияет. Ну и если деньги лишние появятся, можно земли подкупить, ну раз Украина останется Украиной
lady.dziu2011• 07 января 2024
Зараз не знаєш що завтра буде, а ви про 20 років
Len_to4ka• 07 января 2024
Ответ дляGuchixa
Як можна логічно відповісти на алогічне питання ? На це теж буде пояснення?
uma• 08 января 2024
Ну, если я из будущего и живу в Украине, то значит будущее у страны есть. Вот так бы и сказала себе : знай, что война закончится и ты уцелеешь, Украина уцелеет.
А еще, мне кажется, совет на любую эпоху: покупай доллары 😂 Что 20 лет назад, что через 20 лет вперед 🤷‍♀️
автор Guchixa • 08 января 2024
Ответ дляLen_to4ka
якщо не можете, це і є ваша відповідь
автор Guchixa • 08 января 2024
Ответ дляЛеска
залежить від того, яким Ви бачите майбутенє)