Якби Ви жили у майбутньому через 20 років в Україні, що порадили би собі сьогодні?) Така собі психологія)))) Тільки вчусь)
Fotografkiev• 07 января 2024
Звідки я знаю що буде через 20 років? Треба у минуле повертатися, а не майбутнє, щоб радити
Natal_ka91• 07 января 2024
Я не зрозуміла питання... ви маєте на увазі щоб я робила через 20 років і що я можу порадитися собі зараз?