Обижулька• 10 января 2024
Якщо контакт заблокований в Вайбер,як він може дозвонитися????
Питання в заголовку.
Якщо я заблокувала видалила контакт в Вайбер ,як він може звонити?
Саме дзвінок,не повідомлення про пропущені.
Спеціально перевірила,є в заблокованих номерах.
Знов розтривожив душу БМ(((((
Номер змінити не можу
Знов розтривожив душу БМ(((((
Номер змінити не можу
НеВРотик• 10 января 2024
Аналогічна ситуація, всюди заблокований номер постійно дзвонить на Вайбер. Виходить, це Вайбер лажає, бо дзвінків по мобільному звязку нема. Задовбав цей постійний дозвін, хоч Вайбер видаляй(
Обижулька
• 10 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Я загуглила,то пишуть ,що є якась програма,щоб обійти блокування ((((
НеВРотик• 10 января 2024
Ответ дляОбижулька
Я Вам даю 1000000%, що дзвонять без програми. Там людина дуже похилого віку, ніяку програму точно не встановить. Це Вайбер лажає