Анонимус Я• 11 января 2024
Саме гарне жіноче ім´я на вашу думку...
ПесиКот• 11 января 2024
Аріночка,Валюшка,Гануся,Оленка,Аленушка,Людмилка,Олюшка,Наталочка,Калінка,Ксюшка,Юлія,Катюша,Сашенька,Валеруша,Лерочка,Вікуся,Ніночка,Надійка і ще безлічь дуже гарних і милозвучних
ПесиКот• 11 января 2024
Наталочка,Калінка,Ксюшка,Юлія,Катюша,Сашенька,Валеруша,Лерочка,Вікуся,Ніночка,Надійка і ще безлічь дуже гарних і милозвучних
Чомусь не відправилось все повідомлення
Ответ дляАнонимус Я
Аналогічно))))
Мішель бомбезне ім´я як на мене) одне з найулюбленіших але чоловік проти😔
Йому подобаються такі як Надя , Даша, Настя, Соломія...
А мені не подобається
Щось нічого не подобається
Як на крайній випадок то якось так собі Ангеліна і то шось недуже)))))
А мені не подобається
Щось нічого не подобається
Мне тоже нравится Мишель. Я всегда с детства помню, что ,если бы жила где-то, то хотелось бы такое имя
ЯНаПэПэ• 12 января 2024
Ответ дляБува і таке
Так приємно❤️
Майже в жодній подібній темі моє імʼя не фігурує як красиве.
З дитинства подобається це ім´я. Так назвала свою донечку. За своє життя особисто зустрічала лише 2 дівчат з таким ім´ям. Бо я Юля і біля мене (в школі, в вузі, на роботі) завжди ще 2-6 Юль 😁. Тому, коли обирала ім´я, окрім того, що красиве і у повному, і у скороченому варіанті, було важливо, що не дуже розповсюджене ім´я.
СкокоМнеДадите• 12 января 2024
Ответ дляАнонимус Я
Аналогічно))))
А мені не подобається
Щось нічого не подобається
А мені не подобається
Щось нічого не подобається
Блин но только не Надя)))Надя,Лида,Люба,Валя -это ужас ужасный как по мне. Меня зовут Настя, но мне сейчас тоже не нравится это имя.
Ангелина не плохое ,но мне из такого плана больше нравится Адель
Соломия тоже гуд
Анонимус Я
• 12 января 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Соломия тоже гуд
Діло в тому що в оточені зараз всюди Адель , якщо непомиляюсь 5 дівчаток по друзях і рідних і всі Аделі) ім´я непогане але якось неподобається мені те що всі з одинаковим ім´ям))))))
Вам Соломія чи Ангеліна більше подобається?)
СкокоМнеДадите• 12 января 2024
Ответ дляАнонимус Я
Даже не знаю, Соломия коротко будет Мия, Ангелина у меня подружка в детстве была ее все называли Геля.....Соломия как-то больше мне нравится.
СкокоМнеДадите• 12 января 2024
Ответ дляАнонимус Я
подружка назвала дочку Сабина, не знаю понравится вам как для еще одного варианта.