Ацетилсалициловая кислота• 14 января 2024

Зачем жениться? Поступил вопрос от мужчины ко мне

Действительно что ими руководит,когда предложение руки и сердца делают?
Патика-мотика• 14 января 2024
Отвечает Александр Друзь!

Всім шампаньського• 14 января 2024
Інстинкт переможця. Якщо відчуває,що це перемога. Якщо є конкуренція. Стати одноосібним власником майна.
А потім можна й розслабитися.

І другий варіант - так треба, бо по іншому, на жаль, вже не можна. Змирилися зі своєю участю.
Кидаю курити• 14 января 2024
Вас интересует мнение всех мужчин мира? Или вашего?
У меня было 2 мужа, сейчас замужем за 3м.
Так вот, у каждого своя причина
Намазюкана нішою• 14 января 2024
Цікаво, чому всі мільярдери, аристократи і відомі політики зазвичай жонаті?
viter33• 14 января 2024
1) якщо ще не були одружені - бажання мати сім’ю, своїх дітей, ’щоб усе, як у людей’, почуття,..
2) якщо вже були одружені і є діти - ну фіг його знає)))
Чучело-Мяучело• 14 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
А потім можна й розслабитися.

Он не становится власником, не выдумывайте
Прикуси Язика• 14 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Это статус благонадежности.
Всім шампаньського• 14 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
З чого ви взяли, що я придумую?
Психологія чоловіка не більше,не менше.
Чучело-Мяучело• 14 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
З чого ви взяли, що я придумую?
Психологія чоловіка не більше,не менше.
Хорошо. Каким документом подтверждается эта собственность?

Прикуси Язика• 14 января 2024
В мире бизнеса и политики статус женатого человека это знак благонадежности! Человек устроен, в семье, есть потомство, есть тыл, он надежен, он просмотрен и здоров. Так это читается. Гражданский брак или статус гастролера по чужим кроватями, что в принципе одно и то же, не вызывает доверия.
Всім шампаньського• 14 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я напевно зроблю вигляд, що не побачила вашого запитання.😆😆😆
viter33• 14 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Бо жінки наполегливі)))
Жінка з перцем• 14 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Обіцянкою в церкві.
Чучело-Мяучело• 14 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
А зачем меня об этом информировать?
ПриснитсяЖЕ• 14 января 2024
Если он такой вопрос задаёт,то ему- не за чем.
Цирк на дроті• 14 января 2024
Ну мой муж, например, не может быть один. Он и сам это говорит, и я вижу по его характеру. Он не одиночка. Хотя в бытовом плане он абсолютно самостоятелен - умеет готовить и любит это дело, стирает, убирает, короче, ему не нужна жена для ведения хозяйства. Ему просто надо, чтобы рядом кто-то был (ну женщина, естессно). Возможно, ещё удобно, что есть стабильный секс с надёжным партнёром (ну, это мы не обсуждали). А так, наверное, есть разные причины у разных мужчин. Единственное - лично меня всегда напрягают мужчины, которые задают такой вопрос. Ну не нужен тебе никто - не женись молча, живи себе для себя. А так - вроде цену себе набивает.
Всім шампаньського• 14 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
А зачем меня об этом информировать?
А навіщо ви задавали мені запитання?
Salsa-24da• 14 января 2024
Проговаривают и озвучивают свое решение быть вместе.
Подкрепляют это решение активными действиями.
Намазюкана нішою• 14 января 2024
Ответ дляviter33
Бо жінки наполегливі)))
Швидше за все хитрі і спокусливі

Кумася• 14 января 2024
Я також не розумію, навіщо виходити заміж ОФІЦІЙНО. 39 років, є дитина, був офіц шлюб 12 років, 10 років цивільний.
Прикуси Язика• 14 января 2024
Ответ дляКумася
Ну так и отвечайте, вы же были официально замужем 12 лет зачем-то.
Кумася• 14 января 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Після школи майже.
Надежда наш компас• 14 января 2024
Чтоб быть женатым.
Помаранчова душа• 14 января 2024
Ответ дляЦирк на дроті
И у меня такой. Делает все- печет.варит.убирает...но ему рядом нужна женщина. Секс ежедневно или через день. И нужен не кто-нибудь, а чтобы женщина понравилась..он полюбил. Поэтому долго искал.
Всім шампаньського• 14 января 2024
Ответ дляКумася
Розкажу одну історію.
Другий шлюб і кохання вище неба. Десь після років 35 вони зійшлися. Реально жили удвох,як у казці. Без перебільшення. У нього діти від першого шлюбу, а у неї немає.
Прожили більше 30 років разом. Вона продала свою невеличку квартиру, а він залишив все своє дружині. Побудували будинок на його спадковій землі від батьків, допомагали його дітям, внукам. Брали до себе. Вони просто любили один одного.
І от він помер.
Далі ,я думаю, що все зрозуміло,що трапилося.
Через півроку її просто виставили за двері. Їй говорили, що треба адвокат, що потрібно доводити свої права.....
А вона просто пішла. Її вибір звичайно.
Але маленький штам у паспорті просто дозволив би їй дожити свого віку у своєму будинку.
Я розумію, що наразі всі розумні і у цивільному шлюбі не допускають таких помилок. Але буває і така казка про любов з поганим кінцем
So_so• 14 января 2024
А кто он Вам? Ко мне никогда таких вопросов не поступало, интересно.
Кумася• 14 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Розкажу одну історію.
І от він помер.
А вона просто пішла. Її вибір звичайно.
Згодна, але якщо є своє житло і я самодостатня, не буду претендувати на його.
Всім шампаньського• 14 января 2024
Ответ дляКумася
Так у тому випадку не його. А то їхнє було. Все спільне життя разом вони те майно набували разом.
фан L.O.S.T.• 14 января 2024
Ответ дляКумася
Наведу приклад ситуації, не моєї. Одружуються не для цього, але ось так вийшло, що краще б одружились.

Жили разом. Потім з часом завагітніла. Чоловіка мобілізували і він загинув. Майно успадкувала свекруха, І виплату по померлому теж отримала свекруха. ’Дружину’ з дитиною вигнали з квартири і вона лишилась з немовлям і ні з чим.
Довести що дитина загиблого не можна, бо немає генетичного матеріалу з чим порівняти.

А була б одружена - дитина б і вона отримали хоча б засоби для існування на час декретної відпустки і житло.

Свого житла у неї немає. Вірніше було, але в окупації і чи ціле невідомо.
Кумася• 14 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Я зрозуміла.