Аноним_1858• 14 января 2024
Який із цих серіалів можна дивитись при дитині?
«Уроки хімії», «Останній з нас», в сенсі, де мінімум або немає постільних сцен, сцен явного насильства. Або, порекомендуйте щось із вашого переліку. Дитині 11 р.,
Дякую!
СкумбріяП8• 14 января 2024
Урокі хімії - прикольно. Останні з нас - не зацінила. Я фанат культового «ходячі мерці». Тому, «останні з нас» - геть не здивували, не зацепили.
А ви дивились серіал «змій»? Рекомендую!
Цибулька зла• 14 января 2024
Останній з нас мої діти дивитися всі разом і разом з чоловіком. Всі були у захваті, мала купила вже на плейстейшн цю гру. Як на мене-жорстке, але малому 11 дивився разом з усіма
Аноним_1858
• 14 января 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Ні, не дивились, дякую за рекомендацію!
Аноним_1858
• 14 января 2024
Ответ дляЦибулька зла
Супер, дякую!
bespe4na_mavpa• 14 января 2024
Последний из нас ребенку 11лет очень зашел, зафанател, ждет продолжения. Но там жестяк, кровища и тп. Уроки химии я начала, ребенку бы не зашел, да и меня на 1,5 серии хватило, может продолжу потом
Аноним_1858
• 14 января 2024
Ответ дляКоролева спама
Слово пацана пусть смотрит, а не вот это всё
Во первых - рашистское не смотрим с февраля 22го, во вторых, девочка, тема не зайдет