Язвочка• 15 января 2024
Який відсоток від доходу у вас займає оплата зйомної квартири?!
Цікавить ті хто живуть за зйомній квартирі, скільки відсотків становить оплата від вашого доходу?!
Хи хи, ну ну• 15 января 2024
Ответ дляМоже ще третю?
У нас 420-500 комунальних, якщо ще оренду платити, то моєї заробітної плати не вистачить. Квартира чоловіка, отак і живемо
Добре, що є квартира чоловіка вас є. Ми - біженці. Знімаємо за свої. Виплат немає. Італія - погана країна для біженців. Шкода, що я про це не знала 1,5 року назад
ніколи такого не було• 15 января 2024
Ответ дляviter33
І тому квартири у відносно безпечних регіонах подорожчали в 2 рази)))
Реальний попит теж низький
ніколи такого не було• 15 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
Легко. Раньше зарплата была выше. Процент написала вместе с коммуналкой, которая выросла на 150 евро, инфляция ощутимая. Снимаем уже 4 года.
Зрозуміло, бо зараз доходи до копійки вираховують, щоб вистачало, попит на оренду дуже великий
Там все розмивчато• 15 января 2024
Зараз мабуть менше одного відсотку, але багато років було і 50, і 30.
Черпак_для_фантазий• 15 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Це як?
Весь дохід йде на оплату оренди і комуналку. Взимку на комуналку вже не вистачає
Язвочка
• 15 января 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А на що ж ви живете?
Черпак_для_фантазий• 15 января 2024
Ответ дляЯзвочка
А на що ж ви живете?
Продукти з кредитки. З лютого скасовують виплати ВПО, тож і за оренду не буде чим платити((
Може ще третю?• 15 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Італія зараз і для італійців не добра,на жаль
Язвочка
• 15 января 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В мене в мами зняли ВПО инвалид, бо дом поврежден. А по комиссии пригоден
Я осталась без работы. У мужа проблемы с ЗП(( а с марта надо будет платить за аренду а денег на нее нет....
Поэтому и задала вопрос те кто снимает сколько на это от дохода тратит
Черпак_для_фантазий• 15 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Я вообще одна. Ни мужа, ни родственников(( Жилья своего уже нет
Пузата Хата• 15 января 2024
Дочитала до земних коментарів..
Де оті зарплати, що 5-7 тисяч за аренду це в них копійки...
В мене дохід весь 9 тисяч, то як додати комуналку, то за житло я видаю майже всі свої грощі. Ще мінус на зв´язок(телефон з інтернетом) та залишається на каву та вівсянку з яйцями.
Аби не заміжня- шукала б з ким вдвох знімати, бо жебракувала мабуть
Язвочка
• 15 января 2024
Ответ дляПузата Хата
Дочитала до земних коментарів..
Сама здивована, що пишуть 5-10% це ж мають бути зп по 100тис . Чи люди знімають десь в пгт за 3-5тис тоді мають заробляти 30-50тис що теж в пгт є досить висока зп. Тут як почитаєш, що 1тис долларів це велика зп на сім´ю, то як з таких грошей оплачувати аренду?!