Мамина квіточка• 15 января 2024

Кто слышал за скидки в Рошене на торты после 8 вечера это правда?

Кудрі кручу сама• 15 января 2024
Да

GirlSuper• 15 января 2024
А у нас нету рошена 😔
Царевна_несушка• 15 января 2024
Правда. Брали так торты. Только нужно чуть заранее приходить.
Я супер-пупер• 15 января 2024
Ответ дляGirlSuper
А у нас нету рошена 😔
И у нас. Грусть.
Все знаю від і до• 15 января 2024
Так. Але о 20 тортів вже немає)
Шалена красуня• 15 января 2024
Правда, но у меня так совпадало,что на одни пироженки попадала.Тортов уже не было
Все знаю від і до• 15 января 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
В нашому вже о 18 мало що є...

Єдина Країна• 15 января 2024
Да,но их почти там нет до этого времени,или 1-2 невкусных
Всюди влазю• 15 января 2024
Правда. Минус 25%. В будние дни обычно что-то есть, в пятницу и на выходных - часто пусто уже в 20 часов.
Царевна_несушка• 15 января 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
В нашому вже о 18 мало що є...
Я пару раз попадала на относительно приличный выбор. Но пришлось минут 30 по магазину гулять. Правда, это все было в будние дни. Думаю, что в выходные и в канун праздников там ловить нечего.
тогдалия• 15 января 2024
Правда, только цены на торты выросли (
df364tye3• 15 января 2024
Ответ дляGirlSuper
А у нас нету рошена 😔
хорошо бы их не где не было ,,, вместе с петей пид,,,
в росте если нужно отличные торты ,,, не говоря уже о более мелких ,,,
ДлинноНожка• 15 января 2024
У нас всегда куча тортов. Несколько раз брали. Это уже давно , скидка минус 25
ГонУрова дівка• 15 января 2024
Та кому та гадость треба
Все знаю від і до• 15 января 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Так, треба приходити пораніше, хапати тортика і гуляти з ним по магазину))
lizaveta24• 15 января 2024
Об этой скидке все знают кто был в рошене
Ждушечка• 15 января 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Нагуляєш) Там завжди така охорона із старих пердунів, що сміх та й годі. Дивляться так, начебто всі навколо тільки й мріють вкрасти щось в магазині. Уявляю, скільки буде уваги)
Все знаю від і до• 15 января 2024
Ответ дляЖдушечка
І нема ж де гуляти - магазини невеличкі)) ми в Новус так заїжджаємо в кулінарію о 19:30, щоб о 20 іти на касу. То там хоч походити є де)))
Аноним_• 15 января 2024
я постійно так беру. біля мене(Київ) 2 магазини.приходити треба не у 20.00,а в 19.45.брати в руки і чекати.народ робить так само.в 8 веч. тортів майже нуль

Я тут с краю постою• 15 января 2024
Ответ дляdf364tye3
В Харьков из Киевской области проехаться -без проблем.
Кудрі кручу сама• 15 января 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Та кому та гадость треба
Никому не нужна. И именно потому, что никому не нужна эта гадость, тортов в 20.00 уже нет
З родзинкою• 15 января 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Так. Але о 20 тортів вже немає)
саме так) а знижка всього 25%
naxodki_youtube• 15 января 2024
у нас до 13:00 знижки, торти часто залишаються, вони дууууже масляно-солодкі.
Діти люблять там тістечка - тАрт з вишнею і шоколадні забула як називаються (не брауні)
Люблю кетчуп• 15 января 2024
.
Госпожа Белладонна• 15 января 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Та кому та гадость треба
+1000000! але може люди нічого краще рошена не бачили... останнім часом вже таку гидоту той рошен робить.
бювет_в_обед• 15 января 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
які торти купуєте?
Файна_зупка• 15 января 2024
А у нас охоронець перед новим роком відібрав торт. Написала в рошен скаргу,не реагують
Пупуговка• 15 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Чого відібрав?
Госпожа Белладонна• 15 января 2024
Ответ длябювет_в_обед
які торти купуєте?
пробували різні, але останній був моцарт. від нього шлунок так болів, що капець. причому не тільки в мене. ну, і реально не смачний зовсім. я дуже розчарована.
бювет_в_обед• 15 января 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
я маю на увазі не рошен