Скорая помощь• 19 июля 2024
Порекомендуйте сайт, де купуєте контактні лінзи
Дівчата, порекомендуйте сайт з нормальними цінами, звісно буду сама шукати, але може хтось швидкнько «здасть» свій)) 💐
Последний вагон• 19 июля 2024
Люксоптика. Зі знижкою виходять такі ж ціни. Прям щоб дешевше суттєво не знаходила, в середньому ціни однакові, беру в період акцій , вони часто
kirpichenko• 19 июля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Тож берем там по скидке.
Недавно было 3+1
Харчовий тріль• 19 июля 2024
lensdelivery раніше брала хороші ціни
зараз купую в люксоптиці бо лінь замовляти
Домашка• 19 июля 2024
Багато років замовляю на linza.com.ua, як постійний клієт знижка збільшується. Доставка безкоштовна
Марафетчица• 19 июля 2024
Ответ дляДомашка
Тоже там замовляю вже багато років. У них була безкоштовна доставка нп або курєр
Последний вагон• 19 июля 2024
А ще в лінзар брала, був період що в них були дешевше. І вони мене просто врятували в березні 22 )))(((
Аlensа
Замовляю біофініті (1 місяць носіння)
Раз взяла типу акцію «три+1» (три купуєш пари і одна в подарунок)
Так в ноунейм магазі ПроОко поклали таку лінзу, яка на наст день носіння РОЗСЛОЇЛАСЬ!!!! Вперше з таким стикнулась за десять років
В ЛюксОптика - поклали не біофініті (які я постійно беру), а якусь дешевшу, тип жлобсткий аналог, тому я більше не беру такі «акції»
Замовляю біофініті (1 місяць носіння)