НеКонец-Света• 16 января 2024

Оплачиваете ли вы репетитору урок, если

Если например тревога, вы отменяете урок.
Что делать в таком случае?
Неновая почта• 16 января 2024
у нас еще не один репетитор не отменил занятие из-за тревоги, если в крайнем случаем нет возможности провести урок, то он не оплачивается.
нет урока- нет оплаты

СкиниУскачи!• 16 января 2024
Наш берет деньги только за проведенный урок.
Коржик• 16 января 2024
Оговорюється на початку навчального року. Я зі своїх учнів в такому разі оплату не беру. Але я заздалегідь знаю, хто відміняє урок у разі тривоги, а хто ні. В основному не відміняють.
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляНеновая почта
нет урока- нет оплаты
Автор як мама хоче відмінити урок, а не репетитор.
Найщасливіша• 16 января 2024
Так, коли учень не приходить на урок, без попередження. У такому випадку оплачує час викладача, який чекав його на занятті
Неновая почта• 16 января 2024
Ответ дляКоржик
я не оплачиваю, бывает что репетитор отменяет, бывает мы отменяем
іронічна антитеза• 16 января 2024
Про репетитора не скажу, але колись відміняла урок в автошколі через масований обстріл, не оплачувала його.
автор НеКонец-Света • 16 января 2024
Ответ дляНеновая почта
нет урока- нет оплаты
Нет, отменяет урок не репетитор, а ребёнок.
автор НеКонец-Света • 16 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А если вы отменяете за 5 минут его, то как?

автор НеКонец-Света • 16 января 2024
Ответ дляНайщасливіша
За сколько должно быть предупреждение?
Мороженная курица• 16 января 2024
Одне діло, коли відміну оговорюєте заздалегідь. Тоді не оплачуєте.
Інша спава - коли повинен бути урок, а ви проспали чи з якоїсь іншої причини не прийшли - треба оплатити. Бо вчитель розраховував свій час і міг би взяти іншого учня на ваше місце.
Виняток - повітряна тривога. Це форс-мажор. Але з вчителєм все одно треба зписатися та пояснити відсутність. Не оплачується.
автор НеКонец-Света • 16 января 2024
Ответ дляКоржик
Я хочу понять когда нужен оплатить урок, когда нет.
Почемучка• 16 января 2024
Моя донька займається, і якщо я хоча б вранці попереджаю ( заняття о 7й вечора), то не оплачую, якщо типу за годину - то оплачую
СкиниУскачи!• 16 января 2024
Ответ дляНеКонец-Света
У нас очные занятия, т.е. сын практически уже на месте. Если обстрелы начались прилично по времени до занятия, то дистанционка. Ну а если болезнь или каникулы, то заранее предупреждаем.
лаМпочка• 16 января 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Ой, мои родители столько раз отменяли занятия после начала, потому что забыли! Не оплачивают. Свинство, считаю.
автор НеКонец-Света • 16 января 2024
Ответ дляМороженная курица
Ну например начался урок, тревога, ребёнок оставил урок.
Что делать в таком случае?
автор НеКонец-Света • 16 января 2024
Ответ дляПочемучка
Спасибо
Ушла и Пришла• 16 января 2024
Я репетитор, в мене немає учнів із зони бойових дій. Уроки під час тривоги, не обстрілів - проводжу. Якщо заняття відміняється завчасно - не беру оплату, ставлю на цей час іншого учня. Якщо за годину і меньше - оплачується. Я ціную свій час і учні це поважають
жижифреймут• 16 января 2024
Ответ дляНайщасливіша
А за скільки має бути попередження?

жижифреймут• 16 января 2024
Ответ длялаМпочка
Ви репетитор?
автор НеКонец-Света • 16 января 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Речь о Киеве
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Ви маєте домовитися з репетитором. Сказати свою думку, дозволяєте ви своїй дитині займатися під час тривоги чи ні. Репетитор скаже свою думку, проводить вона урок чи ні, і сама скоріш за все скаже, якщо її щось не влаштовує.
Коржик• 16 января 2024
Ответ длялаМпочка
Я в такому разі підшукую нових учнів на це місце, відмовляюся від недисциплінованих.
Тут справа навіть не в грошах, а у ставленні до співпраці з репетитором. Якщо батьки її не цінують і невідповідально ставляться, то як буде цінувати і старатися працювати учень?
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Что делать в таком случае?
Домовляйтеся. Багато хто бере 50% оплати, якщо пройшло менше половинт уроку і 100%, якщо більше половини.

Але який вам сенс питати всі ці питання, якщо у вашого репетитора може бути зовсім інша думка?
ПешитеБесАшипок• 16 января 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Коли моя дитина не може прийти, я попереджаю заздалегідь, а в разі повітряної тривоги (коли обстріли, чи шахеди) дитина не йде, але такий момент обговорювався відразу. В цих випадках час не оплачуємо
Найщасливіша• 16 января 2024
Ответ дляжижифреймут
А за скільки має бути попередження?
За день, напередодні, щоб репетитор міг поставити на цей час іншого учня. Оплачується, коли взагалі не попередили , і дитина не вийшла онлайн на урок. А вчитель у цей час чекав
Ушла и Пришла• 17 января 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Речь о Киеве
Я в Киеве
Якось так і живу• 15 февраля 2024
Не відміняю, якщо просто повітряна, тому якщо мама відміняє - просто разом не працюємо. Але це обговорюємо на початку.
Фізик-ядерщик заочно• 07 марта 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Урок оплачивается после его проведения. У нас бывает что мы в дороге. Интернета нет. Предупредить не можем.
автор НеКонец-Света • 07 марта 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Але якщо ви не попереджаєте про це завчасно, то репетитор втрачає можливість заробити