Ноу коммент• 16 января 2024

Ніч з новонародженою донечкою

Дівчатка просто підтримайте… сьогодні перша ніч як залишусь сама з донечкою (3 тижні від народження ) чоловік вже вийшов з відпустки і в ніч йде на роботу… а ми самі)
Трошки лячно так як ніч вона не спить і плаче бо коліки… все ж буде добре? Я справлюсь?
Непонятно• 16 января 2024
Справитесь. Я от другий день як на роботу вийшла після декрету. Зовсім на нове місце, на виробництво. А там якби не прийнято стажувати. Перший день шось пояснили, а на наступний вже як ти там все життя й робив. Я прийшла додому в повному а..уї. Двоє дітей зі своїми соплями, кашлями, уроками і запісюшками мені здалися раєм.
Бідося• 16 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Ой я боюсь мало лі ..
Я спочатку теж так думала і тримала сина в кроватці поряд, верещав що дурний. Я спала по 3-4 години на добу, чуть не здуріла, молоко почало на нервовому грунті пропадати, а коли йому рік виповнився,мені те все набридло, стала класти поряд з собою. І чудо!!! Став спати спокійно, усю ніч, та і коли їсти просинався не треба було мені вставати. Я дуже жаліла, що так мучилась і не клала його поряд з самого початку
Без комплексів• 16 января 2024
Хочу Вас підтримати: все буде добре, Ви впораєтесь!

В мене така паніка була, коли зі старшою донькою залишалась сама, я перший тиждень її взагалі на руки брати боялась, не знаю, що то було, депресія чи бзік якийсь гормональний, але це факт, що згадую зараз з посмішкою. З молодшою зате з перших хвилин, як з іграшкою, взагалі без паніки і істерик.
Чу Ча• 16 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вы мать и можете намного больше чем думаете ) древние инстинкты , те что учили всех матерей мира , они уже запущены и работают вовсю ) вы справитесь лучше чем ожидаете
Та какие инстинкты? Смартфоны теперь вместо мозгов. На каждый пук тема. Или звонок маме. Может и не зря автор беспокоится.
автор Ноу коммент • 16 января 2024
Ответ дляБез комплексів

Щиро дякую 🙏
Роза в вазі• 16 января 2024
Ответ дляМавка
И как?
Нормально) в таком возрасте ребенок просыпается только поесть, ещё мало бодрствует.
автор Ноу коммент • 16 января 2024
Ответ дляРоза в вазі
Як би ж то. Ми пів ночі гуляємо.
Кашпо• 16 января 2024
А від коліків, що даєте?
автор Ноу коммент • 16 января 2024
Ответ дляКашпо
А від коліків, що даєте?
Біогаю
постою_послушаю• 16 января 2024
Ответ дляМавка
Сочувствую )( я боюсь решиться на детей, слишком много минусов, и я спать страшно люблю
Я никогда так много не спала, как с ребёнком, пока он был на гв и совместном сне
постою_послушаю• 16 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Як би ж то. Ми пів ночі гуляємо.
Почитайте как организовать безопасный совместный сон. Никаких одеял, твёрдая поверхность и т.д. Решение, конечно, за вами, но кормление по требованию и совместный сон творят чудеса. Меня дочка не ни минуту не отпускала, практически, но зато когда я рядом была, то ни одной бессонной ночи у нашей семьи не было
Кашпо• 16 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Біогаю
Ну це таке..моїй дитині нічим не допомогло.
Чумацький Шлях• 16 января 2024
Я вас дуже розумію, колись теж був страх і паніка коли довелося переносувати з дитиною вперше в такому ж віці. Намагайтеся не зациклюватися, все буде добре, після одного разу все пройде!
автор Ноу коммент • 16 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую 🙏
ХвилювАллочка• 17 января 2024
Все буде добре