ЭкстрасенсиХаЯ• 17 января 2024

Переведення з контракту на бюджет коледж

Дитина вчитися в медичному коледжі, не вистачило балів трішки, щоб бути на бюджеті,зараз отримала рейтинг успішності ,то на 6 місці ,бал має 8.07 ,а в державників 5.2 ,коли можна претендувати на переведення на бюджет і чи це можливо
курасаны• 17 января 2024
почему вы решили что это вообще возможно?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 17 января 2024
Ответ длякурасаны
На зборах перед вступом говорили ,що хто не вчиться з бюджету переводять ,а контракт на бюджет
курасаны• 17 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
тогда вам следует в заведении уточнить этот момент
мистерЛяпсус• 17 января 2024
На скільки я зрозуміла, що можливо тільки якщо місце звільниться. Тоді оголошують конкурс, всі бажаючі претенденти пишуть заяву про переведення на бюджет і проводять конкурс по середньому балу.
Говорю-балакаю• 17 января 2024
Треба, щоб когось з бюджетників відрахували або він сам забрав документи. Проте, не забувайте, що зараз дуже багато діток загиблих воїнів і інших пільгових категорій. Їх переведуть на бюджет першими, незалежно від середнього бала.
Метелики на душі• 17 января 2024
училась в универе на бюджете, к нам в бюджетную группу переводили с контрактников только, когда высвобождалось у нас место. Обычно в образовательных организациях есть госзаказ от государства на определенное количество бюджетных мест, которые и оплачивает государство
Магиня• 17 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Говорити- то не наказ. Повинно бути прописано
Кружите меня,кружите• 17 января 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Это в училище так? В университете первый по рейтингу из контрактников может быть переведен на вакантное бюджетное место.
мистерЛяпсус• 17 января 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Я в коледжі дізнавалася, так як при наступного сина, який набрав достатню кількість балів з бюджету витіснили діти по спецумовам .
Тому я телефонувала , спілкувалася.
Ви правильно написали - на вакантне. А воно повинно з´явитися.)
Белая котичка• 17 января 2024
Переводят сначала всяких льготников, так что может и не достаться бюджетное место