Я только за!• 17 января 2024

С такими морщинами на лбу? Chanel vs Botox?

Девочки, вот с такими морщинами на лбу, вы бы покупали дорогие аксессуары, например очки за 400 евро которые очень нравятся?
Или делали ботокс/блашинг/уход?
Результат:
вже голосів: 89
71 (79.78%) Процедуры
18 (20.22%) Аксессуары
Кидаю курити• 20 февраля 2024
Ответ дляmarata
Побачите, який це кайф! А окуляри докупите 😉
Вы колете себе? Не страшно было? Ну что он там куда-то поползет со временем?

Дикая Роза• 20 февраля 2024
Ответ дляКидаю курити
Ні, не страшно, в мене косметолог хороший - нічого нікуди не повзе ))
Кидаю курити• 20 февраля 2024
Ответ дляДикая Роза
А це боляче? Як часто це робите і скільки це коштує? Завжди хотіла поговори з кимось хто робить уколи краси
marata• 20 февраля 2024
Ответ дляКидаю курити
Терпимо, скажімо так ) Це швидко робиться. Лоб мені взагалі не боляче. Під очима трохи більш неприємно. Я роблю раз на 7 місяців десь. Ціна залежить від препарату. Вони різні є. Там, де побачите недорого - це корейські препарати ботулакс, набота, ще зараз багато є їх. Інші сертифіковані в Україні - дорожче буде. Я роблю диспорт.
Головне - знайти свого хорошого фахівця з мед.освітою.
Попереднє повідомлення теж моє - випадково анонімно відправилося ))
Кидаю курити• 20 февраля 2024
Ответ дляmarata
А по деньгам дорого? То,что вкололи раньше не надо убирать? Я просто недавно подругу видела, она шла с процедуры как она объяснила, убирали с губ то, что раньше кололи. И типа как заживёт опять подколет. Я чёт офигела. Думала ничего такого не надо делать
marata• 20 февраля 2024
Ответ дляКидаю курити
Губи не колю й не планую. Там інші принципи й препарати )) Лише лоб, міжбрівʼя та очі - там нічого подібного нема - оновлюєте, коли ефект ботоксу закінчується. У мене близько 7 тис. за диспорт