Не гоню• 17 января 2024

Подивилась в історії,що чоловік заходив на сайт із квітами

Дивився різні букети,але в історії нічого про оплату немає і на пошту теж нічого не приходило та і курьера немає ніякого,а вже вечір
Тобто він зайшов подивився і вийшов,так?
В його ПриватБанк зайти не можу ,щоб подивитися чи платив він за щось
Love_Love_Love_• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Він ніколи мені куні не робив, жодного разу
Чекайте

УраганнаЯ• 17 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
шлю вам всі лайки світу
і дуже рада, що тутешні білопальтовщиці з таким не стикались
Ой...ну я сталкивалась.. мониторила историю, следила за телефоном, нюхала одежду, проверяла карманы, машину... Он изменял, как паскуда. )) Во втором браке меня вообще ничего не парило. И он приходил с корпоратива раньше всех со скандалом - почему я не ревную, почему не пишу,не звоню. И предпочитал меня любой компании или тащил за собой
Неновая почта• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Є і багато,але стало цікаво чи купить квіти,а ні все, як завжди нічого нового)))
На мій день народження,який був пів року навіть більше назад навіть не заходив їх дивитися,а тут зайшов подивився і вийшов,уже прогрес
На 8 березня може і зайде і купить) Вірте в свого чоловіка)
Ні грама• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Жах
Немає таких чоловіків. Комусь да він робить куні. Ви взагалі миєтеся нормально чи лише водичкою щоб мікрофлору не змити?
Гарнюнька• 17 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
шлю вам всі лайки світу
Я белопальтовщица!) Не унижалась до просмотра истории. Если почую не то, уйду без просмотра😀
Шопингмонстр• 17 января 2024
Ответ дляоксюморон
Вообще не низко. Если появились подозрения, то я лучше посмотрю, удостоверюсь и пошлю нах, чем буду ходить с рогами. Хватит, уже было, что я узнала последняя, потому что рыться в телефоне низко
Респект Вам!

Я теж вважаю, що краще один раз перевірити, ніж потім дізнатися, що козел спить на стороні і носить заразу у дім.
Дуняша• 17 января 2024
Приценился и решил, что дорогое удовольствие. Отложил покупку до лета)
Lisano• 17 января 2024
Ну вы даете …
Вы не думаете , что он сайт просто открыл ? Реклама выпала и открыл глянуть цены .
А возможно коллеге смотрели цветы на работе .
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляLisano
Ну вы даете …
Ні, сказав,що він дивився

оксюморон• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Ні, сказав,що він дивився
Вы спросили, где мои цветы?
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляоксюморон
Вы спросили, где мои цветы?
Сказав,що думав , але передумав
оксюморон• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Сказав,що думав , але передумав
Нда ... Печально. Ну так можно начать прелюдию к сексу, а потом передумать
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляоксюморон
Точно,так і зроблю
оксюморон• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Точно,так і зроблю
Ну это был сарказм, хотя ... Может я бы тоже над этим задумалась. Неприятно конечно
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляоксюморон
Щей так саме розізлило,що саме зайшов і нічого не замовив,а я як дура глянула історія, краще б тоді взагалі не заходив на той сайт.
І він постійно обіцяє і нічого ніколи не дарує (