А що таке?• 18 января 2024
Прочитала про чайник Рассела. Как же легко манипулировать людьми
Прикольная схема, гений этот Рассел
«Ча́йник Ра́ссела» (англ. Russell´s teapot) — аналогия, впервые приведённая английским математиком и философом Бертраном Расселом (1872—1970) для объяснения принципа, согласно которому бремя доказательства (например, истинности религиозных утверджений)
По мнению Бертрана Рассела, никто не сможет опровергнуть утверждение, что между Землей и Марсом вокруг Солнца по эллиптической орбите вращается фарфоровый чайник. То есть также и с религией. Сразу можно сравнивать как людьми манипулируют
Патриоточка• 18 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Вчора почула: Ми боремося проти РФ, яка не рахує людей. Вона може мобілізовувати своїх людей, бо вона мобілізує трупи. Вони знають, що вони мобілізують, вибачте, трупи. Вони мобілізують м´ясо. Їм все одно, повернеться ця людина чи ні. А нам не все одно.’
Так сміялася
Да, а в нас по другому. Навіть не знаю на який рівень інтелекту то розраховано.
Так сміялася
Дійсно, який рівень інтелекту, щоб з цього сміятися? Нас вбивають, гвалтують, катують, і ми повинні яким чином себе поводити? На НАС напали, прийшли з якоюсь вигаданою ідеєю - і ви вважаєте, що це те саме, що і оборонятися?
чи ви вже і каравай спекли, очикуючи на асвабадітєлєй?
Танго утрьох• 18 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Я на такі маніпуляції не ведуся. І своє життя за патріотизм теж не віддам. Он вже стаття в британії вийшла, що штати потратили 10% оборонного бюджета, щоб знищити 50% оробони росії, без жодного загубленного життя амереканця. Такий цинізм, коли в нас загинули сотні тисяч. А ви далі бігайте зі своїми караваями.
Патриоточка• 18 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Такий цинізм видавати звичайні речі як докази своєї примітивної віри. Де б ви були без ’їхньої’ (навіть не важливо чиєї) зброї? Без їх підтримки? Маніпуляції вони такі, на всі доводи казати ’маніпуляція’ - це і є маніпуляція.
А ось те, що ви виправдовуєте рашистів, а у війні винні хто завгодно: омерика, Україна, англосакси, тільки не білі і пухнасті рашисти - це червоною ниткою в усіх ваших дописах.
Танго утрьох• 18 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Бо вам так хочеться бачить
червоною ниткою в моїх дописах, що ми критикуємо росію і сміємося з неї, а самі повторюємо за нею всі порушення прав і свобод. Якщо омерика хоче допомагати, то заходить зі своїми, солдатами і своєю зброєю і гонить рашистів за три дня за тридевєять земель, а оце не допомога, а знищення простих мирних. І де б ми були без них, приблизно там би де і Грузія зараз, зато всі живі і здорові
Патриоточка• 18 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Бо вам так хочеться бачить
Ну ви-ми не в тому становищі, щоб ще Америці якісь умови ставити, на відміну від сусідньої недодержави, прихильницею якої ви є. Я думала, це зрозуміло всім, хто має хоч якісь розумові здібності та хоч трохи здатен мислити. А ви прям рупор раша пропаганди
Танго утрьох• 18 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Це ви рупор ОП, розрахований на людей з низьким інтелектом. Бо хто має хоч якісь розумові здібності - бачить далі ніж показує телемарафон. І чим далі, тим менше людей підтримує вас і вас це дуже дратує
хоча незрозуміло чому, навіщо вам чоловіки матрьошок на війні? Випустіть, нехай їдуть, так ні будете як мазохісти доказувать, що ви ща них воюєте
18 мнеУЖЕ• 18 января 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Бо не втік.
Так розуміліше?
Комм, где спрашиваю, что такое боневтика удалили. Чего, спрашивается?))
18 мнеУЖЕ• 18 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Первая же ссылка в гугле опровергает ваши слова поо нерукотаорность
Но верующие тауие верующие - на них аргументы не действуют
Я знала только о заключении академии наук. Странно, что они не определили, что это молекулы свинца на стекле. Правда?
18 мнеУЖЕ• 18 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Якщо немає небесної тверді, то немає і бога, який там живе.
Это аргумент из средних веков.)
18 мнеУЖЕ• 18 января 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Как называется фильм?
Уже отвечала, что не помню.
Директор Пляжу• 18 января 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Посчитали вашу необизнаннисть оскорблением
Патриоточка• 18 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Танго утрьох• 18 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Удалено администрацией...
Патриоточка• 18 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
В смерті невинних винні саме ви. Саме ви виправдовуєте напад рашистів і транслюєте рашистьку риторику. У вас кокошнік через екран тирчить.
Танго утрьох• 18 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Удалено администрацией...
Наивная Хо• 18 января 2024
Ответ дляКукусики
А я не доверяю суждению человека, который пишет ’типо’. Рассуждать умно он не может.
А слово ’антология’ вас не смутило в данном контексте? Или ’типо ’ все заслонило?)
Душа компанії• 18 января 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Если у вас во время ковида все живы и здоровы остались, то вам очень повезло. Поверьте.
Почему во время ковида? Из моего окруженмия никто не болел. А вот от ’вакцинации’ друга отец умер и соседка ((
Душа компанії• 18 января 2024
Ответ длякурасаны
Я повірила у те, що ’кожен згодом отримує те, у що він вірить’. Не пам´ятаю ,кому належить цей вислів, але мені здається, він найближчий до істини
В смысле ’каждому по вере его’? Вот поэтому я и верю в реинкарнацию )
А що таке?
• 18 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Це як раз по закону
А що таке?
• 18 января 2024
Ответ дляНаивная Хо
А исправила это слово
Танго утрьох• 18 января 2024
Ответ дляА що таке?
Це як раз по закону
Як цікаво, розкажіть згідно якого закону закрили кордони?
Патриоточка• 18 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Ні, саме ви, яка виправдовуєте напад на Україну, і таким чином війну
Танго утрьох• 18 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Ну давайте вже скріни де я виправдовую.
а то брешете тут
Патриоточка• 18 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ну давайте вже скріни де я виправдовую.
а то брешете тут
Так як ви, тут ніхто не бреше.
Танго утрьох• 18 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Так як ви, тут ніхто не бреше.
То доказів не буде? От і все що треба знать про місцевих патріоток. Одна брехня і маніпуляції.