Українська розвідниця та бойовий медик Ярина Чорногуз виступає за мобілізацію 100 тисяч жінок. За її словами, у країні багато українок, які можуть бути піхотинцями чи розвідниками.
Про це Чорногуз повідомила у соцмережах.
Чорногуз підтримує ідею призову жінок до армії, але тільки у необхідній кількості, наприклад, 100 тисяч, з урахуванням потреб Збройних сил та на основі фізичних якостей, бажання та професійних умінь.
"Я вважаю, що багато жінок можуть стати чудовими пілотами або операторами дронів. Жінки, які не бояться крові, відповідальні в навчанні, які вміють піклуватися про здоров´я інших і мають фізичну витривалість, ідеально підходять для ролі бойових медиків", — каже вона.
Також розвідниця вказала, що жінки, які активно займаються спортом, кроссфітом, мають досвід роботи з вагами та звичку ходити на великі відстані з рюкзаком, за наявності мотивації можуть стати гарними піхотинцями та розвідниками.
"Усім мобілізованим жінкам знадобиться під час навчання, крім базового курсу молодого бійця з навчанням стрілянини, також посилено курс з самоустрою умов в умовах поля: від спилювання дерев, побудови бліндажа, відкриття цинків з БК різними засобами, виготовлення перекриття, розведення вогню, заготівлі дров до елементарних навичок проведення електрики", — уточнила вона.
Також Чорногуз сказала, що їй неприємно усвідомлювати, що законодавчо не закріплено обов´язок жінок захищати свою країну нарівні з чоловіками. Якщо у жінки немає рівного права та обов´язку воювати й захищати свою країну разом з чоловіками, тоді не може бути мови про справжню свободу, рівність статей та повноцінну участь у суспільстві.
Чи українська влада мобілізуватиме жінок
Чорногуз вказує, що влада не прагне мобілізувати жінок, побоюючись, що це буде використано в патріархальній сексистській пропаганді Росії як ознака виснаження чоловічого ресурсу в Україні.
За її словами, відсутність рівності в обов´язковій мобілізації може призвести до погіршення ставлення до жінок із боку чоловіків після війни.
«Давно хотіла висловитися на тему посилення мобілізації зі своєї оптики. Як військова з наразі чотирирічною вислугою, більшість якої минули на щоденних бойових виїздах і виходах у розвідувальній роті та взводі, я підтримую ідею мобілізації жінок. Певної кількості, наприклад 100 тисяч, відповідно до потреби в армії. З відбором відповідно до фізичних здібностей, бажання і професійних навичок», – написала військовослужбовиця.
Бажання та здібності.
Татьяна123• 18 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
Бабы не нужны на передовой. Сидеть на пульте дрона или давить кнопки в кабине может любая.
Удалено администрацией...
Ответ дляliss
Кто такая для меня эта баба , рот пусть закроет и открывает его только раздавая советы родне , соберет мать , сестру , дочь и мобилизует. Достали эти вершители судеб до 🤮
А название страны не забыли где живете?
Ответ дляliss
зебубен уже всех продал, осталось только найти на кого повесить инициативу принятия непопулярніх решений. Вот выковыривают таких, пальцы в двери- что хочешь расскажут
Ответ дляKittu2008
Метолы нам нужны другие- нафиг действующую власть в окопы
Других кроме Закона пока не придумали ни в одной стране мира.
Flower Girl23• 18 января 2024
Ответ дляoboeva
у них такая же линия фронта и такая же враждебная страна как у нас под боком ?
Можете, конечно меня в очередной раз назвать ’матрёшкой’, но да, я забыла самое главное - и нами, и израильтянами руководят одни и те же силы, кровно заинтересованные в разжигании войны в различных точках планеты... И это не палестинцы и не россияне...
Ответ дляFlower Girl23
согласна на все 100.
Ответ дляFlower Girl23
За антисемитизм существует статья УК!
Flower Girl23• 18 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
За антисемитизм существует статья УК!
А где я сказала что-то против евреев?)
Ответ дляFlower Girl23
А где я сказала что-то против евреев?)
Вас уже документируют буфетчицы и сдадут куда надо)
Flower Girl23• 18 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
Ага))
Kids Store• 18 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
Они не идут добровольно в количествах, необходимых ВСУ,
Предлагаете, чтоб мужики из ТЦК отлавливали на улице женщин?
Ответ дляKids Store
Женщин можно мобилизовать в ТЦК и женщины будут отлавливать женщин согласно гендерных правил.
Кроме того, Ярина не исключает формирование исключительно женских подразделений.
Kids Store• 18 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
Удалено администрацией...
Ответ дляBambi-kids
За її словами, відсутність рівності в обов´язковій мобілізації може призвести до погіршення ставлення до жінок із боку чоловіків після війни. Невже чоловіки за це будуть ставитися до жінок гірше....Якщо у сімї двоє людей фізично здатних буди мобілізованими.І будуть мобілізовані...Куди вони подінуть своїх дітей ,Я не утрирую...Я просто спитала...Бо багато сімей військовий- медик...
Гарно зелена влада науськує на патріотів.
Браво.
Шоу.
Піпл хаває
Браво.
Шоу.
Піпл хаває
Соната любви• 18 января 2024
для меня она не авторитет, чтобы я велась на манипуляции.
сколько денег ей заплатили, чтобы она продвигала женскую мобилизацию.
медийные персонажи для меня вообще не играют роли.
уважаю только тех, кто реально принимает участие в боевых действиях.
а такие люди на экранах не светятся, так как воюют.
а продажных людей не люблю.
Соната любви• 18 января 2024
Ответ дляkh0110
Зелена влада ещё то лайно, но ведь этот пост написала не Зе влада, вот где проблема
все продается и покупается.
а это и есть показатель, что на самом деле из себя представляет человек.